Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűzijáték születésnapra....

Tűzijáték születésnapra. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Párom anyukája 50 éves lesz, nagy bulit szeretnénk csinálni.

Gondoltam tűzijátékra, de nem tudom hol lehetne vásárolni, és hogy szabad e.

Szilveszterkor vannak kijelölt helyet.

De külön alkalmakra nem tudom...


Tudnátok segíteni?


Köszönöm


2010. júl. 23. 14:42
 1/7 anonim válasza:
84%
Nem tudom hogy hol lehet venni,de ismerősömnek is volt nyárona szülinapján.1 percig ment folyamatosan, az az 1 perc 15000Ft volt,úgyhogy jól gondold meg.
2010. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pirotechnikus vagyok, ha gondolod szívesen segítek. Írj privit:)
2010. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te magad nem csinálhatsz csak szilveszterkor.

De vannak pirotechnikai cégek, kimodottan ezzel foglalkoznak ök hivatalosan csinálják.

Keress rá a neten hogy tüzijáték. és tuti találsz. Ezek a cégek is engedélyt kérnek elötte stb... ezért kerül sokba.

De mivel így is nagyon gyakori föleg nyáron a tüz és iszonyat összegekbe kerül az oltás ezér tilos magadnak csinálni.

2010. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írd be a googleba, hogy tűzijáték szülinapra. Rengeteg találatod ad ki. azt gondolom ,hogy ezzel foglalkozó cégek csinálhatják, de magánemberek csak szilveszterkor a megadott időszakon belül. Ahogy nézem, iszonyú drága, amit elsőnek találtam ,ott 6-7 perc 100e Ft-tól van ,ezért nem is linkelem be, hátha van olcsóbb is. Nem akarok senkinek reklámot csinálni.
2010. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1-es pirotechnikai termékeket meg lehet vásárolni egész évben ha elmúltál 14 vagy 16, igaz ezek kisebbek

bolt: [link]

2010. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem valami emlékezetesebbel lepd meg, amit kézben tud tartani és ha ránéz tudja Tőled Tőletek van!Mamánk családi bekeretezett fotót kapott amin csak az Ő családja látható (vérileg). És kapott egy nyakláncot amin a 3 gyermeke neve van rajta kis könyvbe gravírozva, na ez nagyon szép!
2010. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább keress egy amatúr tűzzsonglőrt. Valami kellemes zenére, nagyon jó előadásokat tudnak csinálni. Egy évfordulós ünnepre Anyust mi is ezzel leptük meg. Nagyon jó, és engedély nélkül csinálhatjátok.

http://www.youtube.com/watch?v=QriP6x1pmoI&feature=related

2010. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!