Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem hülyeség...

Szerintetek nem hülyeség együtt tartani a két születésnapot?

Figyelt kérdés

Mamám 90 éves lesz április 9-én, anyukám férje meg 50 lesz március 9-én.


Anyukámnak az az ötlete, hogy legyen együtt ünnepelve a két dátum között. Eleve nem értem, miért kéne együtt ünnepelni, de azt meg, hogy mamám szülinapját két héttel előbb megtartsuk... Nem vagyok valami babonás, de na.


Amúgy étterembe mennénk.


2020. febr. 24. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Igen nagyon jó ötlet. Ilyen kerek számok együtt ünneplése szép családi ünnep! Ilyenkor meg lehet hívni a ritkán látott rokonokat, ismerősöket. Igazi meglepetés bulit lehet csinálni!
2020. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Azert van a ket nap kozott egy honap

En kulon tartanam

2020. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyáltalán nem hülyeség, mi is gyakran szoktunk ilyet csinálni.
2020. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát de ennyivel előbb megtartani? Akkor legyen április 4-ei hétvégén, nem?
2020. febr. 24. 14:12
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Ugye ahány ház, annyi szokás, én mindenesetre külön tartanám, ha van rá lehetőség. Egyrészt mégiscsak van a két dátum között egy hónap, másrészt mindkettő szép kerek szám, külön-külön megünneplendő. A mi családunk nem csap túl nagy felhajtást a születésnapok körül, de ilyen kerek évfordulókat azért nem összevonva ünnepelnénk. Mondjuk az kérdés, hogy egy városban laktok-e egyáltalán, vagy mekkora nehézség lenne két ünnepséget rendezni.
2020. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tartanék előre születésnapot.
2020. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Külön tartanám. Egy hónap sok idő.
2020. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Egybe tartanám. Mindkettő kerek születésnap, tehát nagy felhajtás, mind a vendéglátók, mind a messziről utazó rokonok részéről. Biztos lenne, aki nem jönne el áprilisban, hanem előre gratulálna a mamának, mert nem akar kétszer nagy utat. És abban is biztos vagyok, hogy miután túl vagytok az elsőn, kevesebb lelkesedéssel csinálnátok a másodikat. (Ha csak egyet tartotok, az anyagiakat sem kell ketté osztani.)
2020. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Eszembe sem jutna együtt tartani!

Mindketten megérdemlik a saját ünnepet, csúnya lenne egyszerre letudni

2020. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Semmiképpen nem tartanám együtt.
2020. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!