Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a távolabbi...

Nem szeretem a távolabbi családi köröm. (unokatesók, másod unokatesó, nagybácsi, valami rokonok) Ez normális?

Figyelt kérdés

Van olyan akit csak nem szeretek de például az unokatesóm másik nagyanyját és a családját rühellem.

Beképzelt felfuvalkodott disznók.

Múltkor megkérdezte az anyámat a vénasszony hogy a bátyjám biztos hogy az apámtól van-e. (mert hogy a bátyjám kreolbőrű és inkább a nagypapámra ütött akit ez a retardált nem ismer)

Ott helyben megakartam fojtani.

Aztán neki az unokája aki belém van zúgva és szintén felfuvalkodott csak még nyomi is.

A nagynénémet szeretem... őt egyedül.


2010. júl. 24. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyád miért nem vágott le egy rémisztő nagy pofont a banyának?
2010. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, én sem szeretem őket, agyon piszkáltak mindig.

Ők sem szeretnek engem, nem is tartjuk a kapcsolatot.

Sajnos helyettük barátaim sincsenek.

2010. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van jópár rokonom akiket nem szeretek. mert beképzeltek és csak dicsekedni tudnak..

ez van, nem foglalkozom velük (szerencsére nem sokszor találkozunk) ha lesz esküvőm én nem is fogom meghívni őket (úgyis külföldön lesz el sem jönnének..)

2010. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit szoktak mondani,ami általános igazság:A barátaidat megválogathatod,a rokonaidat csak úgy kapod!Én nem érzem,hogy rühelleném bármelyik rokonomat,egyszerűen sokan közülük közömbösek nekem,nem foglalkozom velük,és nem tartom velük a kapcsolatot!A barátaim sokkal fontosabbak,az esküvőnkre is őket fogom elhívni,a rokonok közül csak a nagyon közelieket!(1 nagybácsi,2 unokatesó..pont)

Szóval ne foglalkozz az ilyenekkel,kár a beléjük fektetett energia!Anyukád meg szerintem felnőtt ember,tuti,hogy tudja kezelni az ilyen rosszindulatú megjegyzéseket! Megoldja ,ne aggódj!

2010. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az anyám nem az az ember aki felpofozna bárkit.

Ő nem vette magára de én azóta is leakarom csapni a vénasszonyt de hát nem lehet mivel családtag.

2010. júl. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!