Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs normális érdeklődési...

Nincs normális érdeklődési köröm, és (úgy érzem) főképp emiatt nehezen barátkozom, tudtok esetleg segíteni?

Figyelt kérdés

Például keresek még ilyen embereket, beszélgetőtársnak. 17L és Bp-i lakos vagyok.

Alig érdekel a divat, a kinézet, a filmek, a könyvet, s egyáltalán nem a sztárok, az animék, a mangák.

Még a divatról, kinézetről, filmekről és párkapcsolatról nagyon keveset lehet velem beszélgetni, de a többiről nem.


Ilyen mániaszerű érdeklődési köreim vannak, amik változnak, s általában fiúsak...


2010. júl. 4. 15:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

A suliban összeálltam pár lánnyal, akik ugyanúgy nincsenek meg jól az osztályukkal, nade nekik viszont van egy közös érdeklődési kör, a sztorik, könyvek, animék. Illetve még nálam is kevésbé érdekli őket a kinézet. Tehát közülük kilógok.


Másik közeli barátnőm barátnőivel is meg szerettem volna ismerkedni, mert elmondás alapján jófejek és befogadók, viszont animések, így kilógnék.


Bulizós nem vagyok. Pasizós sem; kivárom a szerelmet, remélem, majd jön.

2010. júl. 4. 15:36
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 19 vagyok (lány), engem se érdekel a divat, sztárok, animék (nem is tudok ezekről semmit, a mangát azt se tudom, micsoda lenne :S), filmeket nem szoktam nézni, mert béna vagyok a torrenthez (:D) és lassú a netem, nem tudom őket letölteni, pasim még nem volt, arról se nagyon lehetne beszélgetni velem, bulizni nem járok, arról se... :S Az én érdeklődésem is olyan, hogy mindig változik és ilyen mániaszerű, de folyton olyan témákra kattanok rá, amit az emberek totálisan letojnak :S
2010. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ma 15:52 nem volt még barátod ?

csók volt már ?

2010. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első: Kár, h egyikünknek sincs privi, mert "eldugtuk".

Pedig Veled szívesen venném fel a kapcsolatot.


Egyébként filmet nézni csak torrenttel lehet, mert a mozi drága hosszútávon, bolt drága rövidtávon is, tévében nincs jó film..

2010. júl. 4. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is kábé így vagyok, csak 13 éves és szertem a misztikus dolgokat, de amúgy a többiben egyezek veletek. :)
2010. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szeretem*
2010. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Másodiknak üzenném, hogy 1: mi köze van hozzá 2: gondolkozhatna, mert ha még nem volt pasim, akkor ugyan kivel csókolóztam volna?!


A kérdező meg nyugodtan írhat nekem e-mailt :) Megadok egy címet: tukanpelikan@gmail.com, ide írhatsz :)

2010. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm, tényleg :)
2010. júl. 4. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:

szia. én az ilyen "harcos típus"ba tartozom, és lány vagyok. ha gondolod hogy lenne közös témánk ebben, irj(harcművészetek, sport)

egyébként sokféle dologról lehet velem beszélni a labdajátékokon kivül(az ütős játékok még mennek),és arról ne,hogy mit mondott tegnap a szomszéd d.u 3 óra 32 perckor..

2010. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
elfelejtettem irni, hogy én is 17 éves vagyok
2010. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!