Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a legszebb...

Szerinted melyik a legszebb név? Adnád valamelyiket leendő gyermekednek?

Figyelt kérdés

Lány : Tessza, Lilla, Valentina, Karolina, Anetta, Grepónia, Tamara.


Fiú : Márk, Miron, Krisztián, Dániel, Valentin.


2010. júl. 24. 19:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Miért rondázza le néhány válaszoló a Karolinát???
2010. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

3 gyermekem van. 1 fiú és két lány.A nevük

Dániel

Karolina

Edina

2010. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

Lány: egyik sem... mind csúnya.

Fiú: Márk vagy Krisztián.

2010. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül csak a Karolina a szép, és a többi ... atom rusnya !!!
2010. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Én Karolina vagyok de nemszeretem a nevem. Ritka, megjegyezhetetlen...

Lilla legyen ha lány, fiú közül nekem egyik sem tetszik igazán

2010. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Én biztos olyan nevet adnék a gyerekemnek amit elég sok országban használnak, hogyha majd netán külföldre vetődik, ne nézzenek rá, hogy hát ennek meg milyen neve van? pl.: Simon Dániel Péter Zsófi Viki Anna
2010. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

ma 20:12

Lehet,hogy félre értettem amit írsz,de szerinted azokat a neveket amiket felsoroltál nem lehet külföldön használni,mert külföldön értelmetlen?Simon,Dániel stb?....

Mi évek óta Angliában élünk és a fiam Dániel..Soha semmi gondja nem volt a nevével...Én Andrea vagyok és evvel sincs gond,ismerik ezt is... A párom neve okozott egy kis gondot mert mint Dénes nem tudják kimondani,de Dennis-nek nevezik..

Még valamit..Azért kíváncsi lennék azok nevére akik undorítónak tartják a kérdező által felsorolt neveket..Mert az elfogadható,hogy vannak nevek amik nem mindenkinek tetszik,de hogy undorító??? Aki ezt írta annak vajon mi a neve???

2010. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

nekem a Lilláról minidig egy ostoba liba ugrik be, ráadásul elég gyakori, de azt hiszem "rossz" ismeretségek miatt nagyon nem szeretem. a Grepónia katasztrófa, a Karolinát pedig öregesnek érzem. nekem innen a Valentina tetszik, olyan dallamos(az öcsém amúgy Valentin) és a Tamara

fiúk közül a Valentin és Miron tetszik, egyik sem túl gyakori. a Krisztián számomra is borzalmas.

nem tudom mit van kiakadvan néhány válaszoló, mindenki számára vannak undorító nevek, nekem pl a Martin, egyszerűen ocsmány úgy ahogy van. attól, hogy valakinek nem tetszik a Krisztián még lehet ízlése, csak épp másmilyen.

2010. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Krisztián


Naptári napok:

Március 13.


Naptárban nem szereplõ névnapok:

Július 27.

November 12.

December 20.


Név jelentése:

Keresztény, Krisztushoz tartozó


Név eredete:

Latin eredetû, a Christianus névbõl


Ez a név nem szép?


Kérem szépen.. :)

2010. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
a jelentése nem változtat azon, hogy szerintem a hangzása nem jó. mindig egy nagykodó majom ugrik be róla. ez van
2010. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!