Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb dolog amit...

Mi volt a legszebb dolog amit a szüleitek mondtak nektek?

Figyelt kérdés

Nekem pl az mikor kitűnő lettem év végén és anya azt modnta: az én lányom, apa pedig: nem is mert az enyém

ez nagyon jól esett :)


2011. okt. 2. 14:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

"Nem is vagy te annyira béna"

...

2011. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Amikor megtettem életem legrosszabb dolgát, de anya és apa ekkor is ezt mondták: "akkor is a mi lányunk maradsz"


20N

2011. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez szép utcsó :)
2011. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
nekem se érettségi után, se diploma után nem mondott semmi ilyet... de nemrég elpasszoltam a cicáinkat, akiket mrá nem tudtunk volna etetni, és ő nem látta reményét, hogy jó helyet tudok nekik találni. mégis találtam, akkor azt mondta: gratulálok, ezt nem hittem volna. -na, ez akkor jól esett :)
2011. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Mikor segítettem neki leülni az ágyra, mert nagyon rosszul lett. Csak annyit mondott: "köszönöm". Négy nap után feladta a harcot az életéért. Ez volt az utolsó mondata, amit nekem mondhatott.
2011. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor apa elismerte, hogy sokkal életrevalóbb vagyok a nővéremnél.
2011. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
apa mindig azt mondja hogy az ő vére vagyok, anya pedig mindig gyakran büszkélkedik velem :)))
2011. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg szép dolgot mondtak már nekem a szüleim, nehéz kiválasztani a legszebbet...

Talán azt tudnám kiemelni, amikor megyei kémiaversenyen első lettem és apu átölelt és azt mondott, hogy "Mindig is tudtam, hogy a lányom egy klassz csaj. Érdemes volt arra nevelni, hogy nem az a lényeg mit csinál, hanem az, hogy amibe belefog, abban ő legyen a legjobb."

Anyunál pedig azt emelem ki, amikor a szüleim elé álltam és bocsánatot kértem egy "szökési kísérletért"(ezt most nem részletezem). Akkor anyu annyit mondott, hogy "Köszönöm, hogy ilyen értelmes nagylányom van, aki felvállalja a hibáit. Most látom, hogy a legjobb befektetés vagy az életbe."

2011. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

örülök, hogy nemcsak rosssz dolgok történnek az emberekkel, és van még szeretet a földön.. :)

köszi hogy megosztottátok ezeket!

várom a további szép történeteket :)

2011. okt. 2. 19:34
 10/25 anonim ***** válasza:
Én ismerem a lányom és tudom, hogy ilyet nem csinál.
2011. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!