Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Először is az lenne hogy a...

Először is az lenne hogy a sógoromnak van egy párja akivel 2 hónapja vannak együtt, Szóval ma a fejemhez vágta a csaj hogy velem nem szeretne -beszélgetni sem írogatni?

Figyelt kérdés

Azt mondta velem nem muszáj csak a sogornommel és anyósommal.

El szégyelltem magam mivel mint bármely normális ember Én próbáltam közeledni fele.

Szóval most ezt mire véljem?

Ez normális dolog ?

Nagyon rosszul esett tőle..


2020. márc. 6. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Őő..sógorod párja nem a tesód?
2020. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlenül. A párod testvére is a sógorod. De ha ellenkező neműek vagytok, akkor ez természetes is, minek beszélgetnél vele? Nem vagytok olyan rokonságban, nem akar feleslegesen féltékenységet generálni.
2020. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell mindenkivel jóban lenni. Lehet hogy neked rosszul esett, viszont nem csinált semmit rosszat. Mindenkinek joga van eldönteni kivel akár barátkozni és kivel nem. Még családon belül is. Tedd túl magad rajta, és fogadd el hogy nem lehet és nem tudsz mindenkivel jóban lenni.
2020. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1, nem feltétlenül...
2020. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Majd felnősz.

Tartsd tiszteletben a kérését.


Ha N akár N irkaltok, és nem tartjátok a kapcsolatot.

Ennyi. Ezen nem kell megsertődni.

2020. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet,hogy nagyon tapadós és nyomulós voltál? Nem irogattál neki egyfolytában? Azt nem hiszem el, hogy csak úgy, minden előzmény nélkül ilyet mondana valaki.
2020. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
2 hónapos kapcsolat az még kb semmi, ennyi idő után én a testvéreivel sem nagyon akarnék még haverkodni, nemhogy a sógornővel aki egyrészt nem vérrokona a párnak, de még csak nem is tartozik bele a szűk családba
2020. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
2 hónapos kapcsolatról én még a szüleimnek se beszélek az még annyira semmi.
2020. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha valóban nem telepedtél rá, nem zaklattad folyamatosan üzenetekkel meg nem akartál erőszakosan összebarátkozni vele, akkor elég bunkó a reakciója. Elég nehéz természete lehet, ha egy még szinte semmi kapcsolatban már kijelenti, hogy csak muszájból beszélget a pasija anyjával meg a tesójával.

Nézd levegőnek innentől fogva, és ne kezeld családtagként (mert hát nem is az).

2020. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tapadtam rá,

És én sem akartam vele nagy barátságban lenni .

De ha már el jön nálunk és itt is alszik nem is egyszer akkor ez eléggé furcsa.

De hátha nem akkor nem .

Nem foglalkozom vele tiszteletben tartom oly annyira hogy le is tiltottam.

Ha pedig megint jön ide nálunk akkor egyszerűen nem szólok hozzá.

2020. márc. 6. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!