Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a férjednek...

Mit tennél ha a férjednek köszönhetően kiemelkedő anyagi körülmények közt élnél, de a szüleid átlagosan élnének?

Figyelt kérdés

A szüleid átlagosan élnének egy panelban vagy egy átlagos családi házban, átlagos anyagi javak között.

Miközben te külfödön élnél és a férjed drága autót biztosítana számodra, mindened márkás lenne a legprémiumabb ami ma elérhető.

Igazi luxuskörülmények között élnél és gyakran hazalátogatnál, de mivel nincs ennyi pénzed nem tudnál a szüleid körülményein javítani maximum havonta támogatnád őket néhány 100 ezer forintnyi eurónak megfelelő összeggel.


Nem éreznéd rosszul magad ?


2020. márc. 7. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha néhány 100 ezernyivel tudnám őket támogatni, akkor elégedett lennék és ők is azok lehetnének.
2020. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Havonta néhány százezer forinttal támogatnám és még rosszul is érezzem magam? Mi van???
2020. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Te igazából az nem a te pénzed, csak a férjed pumpolod. Úgy veszem ki a leírásból, ha igaz, hogy teljesen eltart... Ha esetleg otthagyna, mit kezdenél magaddal? 😂 Na tudom, nem ez volt a kérdés. Támogatnám, persze, egy átlagos családnak a "néhány százezer" nem kevés, sőt! Annyival támogasd, amitől nem érzik rosszul magukat. Az én nagymamám a pár ezres ajándéktól, vagy egy nagy bevásárlástól rosszul érzi magát.
2020. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem érezném magam rosszul. Én is külföldön élek a férjemmel nagyon jó anyagi körülmények között. Apumat támogatjuk, de nem várja el. Tavaly mondtam neki, hogy veszek neki házat egy szép helyen, csak jöjjön el onnan ahol most él- Köszöni, de nem kéri. Mondtuk, hogy veszünk neki autót, de nem kér, már nem akar, nem mer vezetni.Így marad az anyagi támogatás. Leveszem a terhet róla, nem fizet semmit, mert én fizetem ( villany, víz, gáz stb) Húgomnál van egy bankkártya hogy ha aput orvoshoz kell vinni akkor magánorvoshoz vigye, a lehető legjobbhoz. Húgom vásárol be neki , gyümölcsök, egészséges ételek, ami kell neki ( szintén kártyáról).Idős, nyugdíjas ember, igyekszünk a húgommal mindent megkönyníteni apunak amit csak a tudunk. Mást úgy sem enged.
2020. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Külföldön élek egy gyönyörű lakásban ahol csak a konyha és a fürdőszoba berendezése annyi mint Budapesten egy lakótelepi lakás. Én egy lakótelepen nőttem fel nem is az elit lakótelepek egyikén.

Az élet úgy hozta hogy külföldre kerültem ott mentem férjhez és a férjemnek hála nagyon jól élek.

De ez nem az én érdemem. Havonta 1000€ támogatom a szüleim, ez nekem nem olyan nagy összeg és itt ahol élek nem egy vagyon de nem tudok számukra is olyan körülményeket biztositani mint amiben én élek. Picit rossz számomra belegondolni hogy az a sok jó és szép dolog amit megélek és amiben részem van az számukra nem adatott meg.

Van egy autóm amit 80.000€ vásárolt a férjem ez majd annyi mint a szüleim otthona.

2020. márc. 7. 22:54
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Kidicsekedted magad, vagy van esetleg még valami, ami kikívánkozik belőled?
2020. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Most kérdezni jöttél, vagy dicsekedni? Amúgy meg egy eltartott nő vagy. Ha nem lesz már a férjed (bármi miatt), akkor mit csinálsz?
2020. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ez most dicsekedés volt vagy kérdés? Xdd
2020. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
1000 euró 100e ft? Gondold újra a mesét.
2020. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem valamelyik kamusztoris újabb modoros sztorija?
2020. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!