Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a férjednek...

Mit tennél ha a férjednek köszönhetően kiemelkedő anyagi körülmények közt élnél, de a szüleid átlagosan élnének?

Figyelt kérdés

A szüleid átlagosan élnének egy panelban vagy egy átlagos családi házban, átlagos anyagi javak között.

Miközben te külfödön élnél és a férjed drága autót biztosítana számodra, mindened márkás lenne a legprémiumabb ami ma elérhető.

Igazi luxuskörülmények között élnél és gyakran hazalátogatnál, de mivel nincs ennyi pénzed nem tudnál a szüleid körülményein javítani maximum havonta támogatnád őket néhány 100 ezer forintnyi eurónak megfelelő összeggel.


Nem éreznéd rosszul magad ?


2020. márc. 7. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval utalsz nekik 300 k-t minden hónapban és xarul érzed magad? Ennyiből Mo.-on ket nyugdíjasnak, vagy foleg akkor ha esetleg dolgoznak is, mar bőven habzsi dőzsi van. En meg egyáltalán nem utalok nekik, max ha nagyon megszorulnak, még sincs bűntudatom.
2020. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Attól érezném magam szarul hogy semmit se csinálok, vmi kitartott k***nak érezném magam, de ez en vagyok.
2020. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Örülnék, ha így lenne. És a szüleim is őrülnének, hogy a gyerekük jól él.
2020. márc. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
Megszakítanám velük a kapcsolatot, onnantól már csorok, csorokkkal nem beszéünk.
2020. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

..aztán kimentem a hütőhöz ,és kentem magamnak egy májkrémes kenyeret coopos párizsival.Rögtön ezután fogatmostam ,és le is feküdtem, holnap iskola .


ez lemaradt a sztori végéről :D

2020. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

1000 euró havonta kb 350 000 ft. Szóval nem tudom de ha én havonta 350 000 ft-al tudnám támogatni a szüleim boldog ember lennék és szerintem a szüleim is.


Magyar viszonylatban ez nagyon jó.

2020. márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy élsz te külföldön :D "legprémiumabb" :D szánalmas a kamuzásod, meg az is szánalmas, hogy ezt mennyien beveszik
2020. márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
Kamu vagy nem kamu, mindegy, ha kamuzik mit nyer vele? Savazni nem tudom miert kell a kerdezot, bejott az elet ennyi. Azt meg nem irta hogy semmit nem csinal, mellesleg ha igy van ahhoz sincs kozunk. Alapjaraton a normal korulmenyek kozt elo szulot ennel nagyobb osszeggel nem hiszem hogy tamogatni kellene. Szerintem a zome el se fogadna. Nyilvan ha ugy allnek en is adnek, meg befizetnem oket nyaralni, vagy vennek valamit amit szeretnenek, vagy egy uj lakast ez ok. De havi nehany szaz ezer nem keves. Es nem ereznek buntudatot hogy nem 10x ennyit adogatok,foleg más pénzéből.
2020. márc. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
Sugarbaby....
2020. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mi nagyon jól élünk, de anyámnak nem adnék pénzt, mert hülyeségekre költené. Kevés pénzből él, de ő tehet róla. Sose dolgozott, sose akart, ha meg volt pénze ruhára, kacatokra költötte.

Tesommal néha veszünk neki kaját, gyógyszert, ennyi.

Apukám felépített egy vállalkozást, rengeteget dolgozott és dolgozik, neki nincs szüksége plussz pénzre.


Viszont azt nem értem, hogy te miért a párod pénzét akarod erre felhasználni? Tök ciki

2020. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!