Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban mindig...

Egy kapcsolatban mindig mindent a férfiak szájába kell rágni?

Figyelt kérdés
Normális dolog az egy kapcsolatban ha egy nőnek a születésnapja van,és ezt a férfi elintézi egy boldog szülinapos sms-sel?Nem tinédzserről van már szó.Olyan nehéz lenne ezt a napot együtt tölteni,vagy valami programot kitalálni vagy együtt vacsorázni?Miért nem figyelmesek manapság már a férfiak?
2010. júl. 25. 00:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Régebben a férfi volt a család feje,ő irányitott,ő tartotta el a családott,mindenről gondoskodott és általában a nő volt ráutalva.Most meg sok nő annyira önálló lett és ezt annyira hangoztatja is h a pasik elkényelmesedtek már nem törik magukat.Fokozatosan átvettük a pasik szerepét,én ennek nem örülök,jobb volt arégi helyzet amikor udvaroltak a nönek,törődtek vele.
2010. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem volt túl sok kapcsolatom, de sose volt olyan férfival dolgom, aki nem ünnepelte volna meg a szülinapomat. Egyszerűen nem szeret téged!

Ne tartozz azon nők közé, akik egy életen át hazdunak maguknak, pl. azt, hogy boldog kapcsolatban élnek. Amíg általánosítasz, addig nem kell szembenézned a ténnyel: ez a férfi nem szeret téged.

Nem normális ez egy kapcsolatban. Egyáltalán nem. És nem is így van még a mai világban sem. Szóval keresned kéne valakit, aki nem ilyen figyelmetlen veled szemben.

2010. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

Jujj de butaságot irtál,ne haragudj utolsó,de azért elhagyni mert nem vesz toronyórát lánccal a szülinapra?

Igen látni h nem volt sok kapcsolatod,ami volt azzal meg mázlid lehetett.Az exem mindig felköszöntött és drága ajándékot vett sose felejtette el az ünnepeinket,mégis csalt agyba főbe mint később kiderült.Na akkor elvileg szeretett,legalábbis a te elméleted szerint.

2010. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%

00:58-as:


akkor várj még egy kicsit míg több tapasztalatod lesz a férfiakkal :)

Kedves kérdező: ez férfi függő (sajnos sok az olyan is, aki azért hordozza a tenyerén a nőt, hogy önmagát fényezze)

Te ismered, te tudod mivel lehet rá hatni, nevelgetni kicsit :)


24/N

2010. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
Nekem pont a férfi ismerőseim figyelmesebbek és ajándékozóbbak mint a nő ismerőseim. Pedig a férfi ismerőseim is feministák és a barátnőik is azok.
2010. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%
Nos, akkor lehet hogy nekem azért nincs ilyen tapasztalatom, mert én nem kezdek bunkó parasztokkal. Ha nektek ez kell, akkor csak tessék.
2010. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy meg ne is haargudj, de semmiféle toronyóráról nem beszéltem. De ez egy sms-el elintézte, és még csak együttlenni sem akar a csajjal. Hát ilyen barátom lehetett volna tíz is, de meghagyom nektek:)
2010. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
18%
hát az sms tényleg gáz :) de sajnos a pasik ilyenek, tényleg kitalálhatott vna vmi kis meglepit, de a mai világba már egy smsnek is örülni kell, elnézve h némelyik pasi milyen felfogású/mentalitású
2010. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj tudod hogy rögtön azt tanácsolod hagyja el,milyen alapon?

Ezek szerint mégis csak van tapasztalatod különben honnán tudnád hogy sok pasi bunkó paraszt?

Ezek szerint te is egy vagy azok közül akiknek a pasi pénze,ajándéka számit.Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj,ha nem nyalják a kis feneked akkor el hagyod őket?

Jajj többet inkább nem írok,nem szeretem az ilyen nőket.

2010. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
22%

Csak még egy gondolat,nem tudom kihagyni:lehetett volna ilyen barátod tíz?Honnan tudod ha nem jöttél össze velük,vagy igy is felköszöntöttek?:DDDD

Azt hittem az egy kapcsolatban derül ki milyen is egy ember igazán.Ma is érdemes volt ezen az oldalon lennem,esküszöm olyan jókat nevetek a sok sületlenségen.

2010. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!