Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogy bízzak meg benne?...

Vajon hogy bízzak meg benne? Első soron régebbi kapcsolatban élő férfiak, nők válaszát várom. Tényleg csak komoly válaszokat várok mert ez nagyon fontos nekem

Figyelt kérdés
sziasztok én idestova már 9 éve élek együtt a nejemmel boldog házasságban. van két szép gyermekünk, csak egy probléma van. mi még kicsik voltak a gyerekek és nem nagyon tudtuk senkire sem bízni őket így nem nagyon jártunk bulizni de most már azt érezzük mind a ketten hogy jár a kikapcsolódás. én el is szoktam menni zsugázni a haverokkal ami számomra nem egy szórakozás hanem inkább pénz kereset. egyszer elmentem nélküle diszkóba,de mivel rosszul éreztem magam nélküle így 1 órakor haza mentem. persze ilyenkor ő vigyázott a gyerekekre. most viszont rajta a sor. elment nem régen a barátnőivel szórakozni és meg voltam veszve nélküle egyszerűen nem tudtam ki bírni hogy nincs itt mellettem pedig tudom hogy felnőtt anya, és szerető feleségként nem csinál hülyeséget, persze az ő állítása szerint egész este a telcsit figyelte hogy nincs-e baj itthon. felhívtam hajnal 3 órakor és elmentem érte (addig vigyáztak a gyerekekre). szerintetek mi tévő legyek hogy jól érezzük magunkat akár együtt akár külön-külön ha szórakozni megyünk. mit kell tennem ahhoz hogy megbízzak benne? vagy netán túl sok volt együtt ez a kilenc év amit csak együtt mentünk és már megszoktuk, mert együtt nagyon jót szoktunk bulizni(évente 1x-er 2x-er?
2011. jún. 12. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Örülök, hogy ilyet is lehet olvasni...

Hol van az megírva, hogy nektek külön-külön kell menni szórakozni? Szerezzetek dadát a gyerekekhez, és járjatok el gyakrabban együtt!

A 9 év nem elég ahhoz, hogy megbízz a nejedben?

A féltékenységetek szerintem azt jelzi, hogy még mindig fontosak vagytok egymás számára. Ez hatalmas érték, ne rontsd el azzal, hogy féltékenykedsz. Mindazonáltal megjegyezném, hogy a féltékenység nem szeretetből, hanem önértékelési zavarból fakad. A tiédből. Miért vannak kétségeid önmagaddal szemben? Adott okot erre a párod?

Sok-sok kérdés, a választ neked kell megtalálnod. Beszélgess a pároddal erről. Meglehet, még hízelgőnek is találja majd, vagy esetleg ő is hasonlóan érez...

2011. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sehol nincs leirva h külön kell szórakozni

mi sem járunk külön soha

igaz,igy ritkábban megoldható,de jobb együtt

2011. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem legalább havonta egyszer , mondjuk fizu után különítsetek el egy összeget, fizessetek egy dadát, bébiszittert és bulizzatok együtt, pl vacsora, aztán tánc vagy mozi, ilyenek!


ha nem érzitek jól magatokat külön, ne menjetek.


mi még csak 2,5éve vagyunk együtt, de 1-2óránál tovább nem szeretek külön bulizni, nem is igazán szoktunk. inkább együtt megyünk mindkettőnk barátaihoz (pedig nálunk nyelvi problémák is vannak, mert külön országból származunk, nem beszéljük egymás nyelvét, de angolul bezsélgetünk.)

2011. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó. :-) Szerintem is menjetek együtt. Ha neki is jó és neked is, akkor csak rajta.
2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát. nagyon hasznosak voltak a számunkra
2011. jún. 12. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!