Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas és tartós kapcsolatban...

Házas és tartós kapcsolatban élő férfiak segítségét kérném. Normális, ahogy a férjem viselkedik?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok. Van két csodaszép fiunk, lakás, kocsi, bár nem vagyunk gazdagok, stb. Nekem minden szépnek és jónak tűnne (kedves, jó apa, sokat segít, apró kis ajándékok, stb), ha nem tudnám, amit tudok (most mindegy, honnan). Sokszor lebukott, hogy régi barátnőkkel, vagy épp szexpartner keresőn chat-el. A dogokból tudtommal nem lett semmi (én kétszer is próbára tettem a tudta nélkül, csak chat-elt, de amint találkozóra került volna a sor, kihátrált).

Most viszont egy régi barátnőjével/ismerősével több is történt. Előbb el tudott jönni a munkából, mert a csajnak kellettek szexi fotók, mivel egy svájci pasija van és annak akart küldeni. Ezt az én férjem (a fotózást) örömmel vállalta. Egy elhagyott kempingben került sor a dologra (bár a férjem próbálta rábeszélni, hogy inkább hozzájuk menjenek). A fotózás megtörtént, csókok és simogatások is, főleg a férjem részéről, de itt leálltak, nem mentek tovább. Mire számíthatok egy ilyen emberrel? Készülhetek rá, hogy megcsal, vagy ha most nem ment tovább, akkor a családja miatt máskor sem fog?


Mielőtt elítélnétek a nyomozás miatt, sosem tettem ilyet mással, és vele sem tettem volna, ha az első terhességem alatt nem küldi át a komplett levelezésüket egy csaj, így lebuktatva őt, és egyszer magától bukott le, otthagyta a gépet, mert telefonja volt (szexchat).


2011. jún. 12. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Simogatás,csókok? Ez már megcsalás, nincs miről beszélni.
2011. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Hááát, eléggé liberális vagyok az ilyen dolgok tekintetében, de ezt már én sem tolerálnám. Beszélget, oké, növessze az egóját.

Még a fotózás is oké lenne, de csókok, simogatás?

Nekem sajnos úgy tűnik, hogy küzd a lelkiismeretével, de ő áll nyerésre...

2011. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
és a szomorú az, hogy itthon látszólag minden oké. Odaadó, jó a szex, jó apa is. Hogy lehet ennyire kétféle arca???? Annyira hülyének érzem magam...
2011. jún. 12. 09:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de egy exem ugyanígy viselkedett. Nem normális, ő is tudta, ezért szétmentünk, mert jobbra nem számíthattam. Többre nem volt képes ő sem, bár ennyit se engedett meg magának (csók, simogatás, találkozás mással).


Érdemes lenne tudni, hogy valami extra is van-e a dologban, mert exemnek extrább vágyai voltak (imádta a tetovált nőket). Megpróbálhatjátok együtt is kielégíteni a vágyait, ha valami olyan van, amiben tudnál segédkezni neki (és persze szívesen is teszed), hátha ezzel le tudna szokni ezekről.

2011. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

a csókok, és simogatás csak tipp. Ezt írta kb. a csajnak: "Nagyon beindultam, remélem, nem bánod, ami történt, de tudod, hogy nem lehetett." Aztán meg: "ha nem állok le, hagytad volna, hogy tovább is menjek?"

Bár gondolom a lényeget tekintve ez mindegy.

2011. jún. 12. 09:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy esetleg más is megtetszik az embernek, az ösztön. Hogy a tettek mezejére lép-e, az már döntés.

A férjed pengeélen táncol és már így is messzire ment.


Szerintem ültesd le, mondd meg, hogy tudsz róla és amennyire lehet, indulatok nélkül, de kérdezd meg, hogy ő hogy látja, mi motiválja, mit szeretne. Próbáljatok valamilyen megoldást találni, ha nagyon nem megy, akkor pedig sajnos el kell gondolkozni azon, hogy neked ez mennyire lenyelhető.

2011. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, nem csak a csókok (!!!!!) hanem hogy találkozik más nővel, fényképezi, beszélget társkeresőn?! Tudod mekkorát repülne az én párom ha ilyet tenne???
2011. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nagyon nincs jól így. DE abbban sem vagyok biztos, hogy neked őszintén elmondaná, mi a gond, vagy mit érez, miért cselekszik így, mire van szüksége, amit csak így tud megkapni. Javasolnám, hogy együtt menjetek el egy JÓ "beszélgetésre" egy JÓ dokihoz. Megéri a végére járni. vagy így, vagy úgy lesz a továbbiakban.
2011. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem könnyű ez... van egy 3 éves és egy 7 hónapos fiunk is...
2011. jún. 12. 15:39
 10/19 A kérdező kommentje:
és hogyan szembesíthetném a dolgaival, ha én is mindent "nyomozás útján" tudok? Ez rám sem vet túl jó fényt, mégha jó okom is volt rá (én ezt szégyenlem, mint írtam, korábban sosem tettem ilyet, és el is ítélem).
2011. jún. 12. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!