Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed, az elkényezte...

Mi a véleményed, az elkényeztetett puhány férfiakról akik külsőleg nagymenő talpraesett férfinak szeretnek tűnni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Kettő ilyennel is találkoztam.

Az egyiknek külön lakása is volt, nehogy mama pici fia legyen, de egyébként mamához járt haza ebédelni. No comment...

A másik meg ilyen "én vagyok a laza csávó senki és semmi nem tud meghódítani, független egyéniség avgyok" , közben meg se életcélja, se karrierje, amire "verje magát"

Elszomorító, de létező jelenség....

2010. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
szerinted? ua.-t mint az elkényeztetett nőkről...
2010. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Az hogy ugyanilyan nők is vannak.
2010. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Most nem azért, mert nő vagyok, de én nemigen találkoztam olyan nővel, aki talpraesett, karakán volt, ugyanakkor meg pl. hazatelefonált az anyjának, hogy "biztos vegyek magamnak egy olyan lila cipőt, na biztos??".

Egy nő vagy elkényeztetett és akkor látszik is rajta, meg a stílusa is olyan, vagy sem. De akkor nem kell félni attól, hogy átmegy "mama pici lányába"....

2010. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nagy az Isten állatkertje.
2010. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ez a jelenség teljesen más férfiaknál, mint nőknél.

Mindenkit el lehet kényeztetni, de van egy fajta életképtelenségre nevelés, amit gyakran egyedülálló vagy rosszházasságban élő anyukák szoktak csinálni az egy szem fiú gyerekükkel, ezek a típusú anyák gyakran kisebb nagyobb rivalizálást játszanak le a lányaikkal.

2010. júl. 25. 14:12
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Én nőként sok ilyen elkényeztetett mami kedvence lúzer pasikat ismerek.Nagy szégyen, és nem azért, mert nincs pénze különköltöni, hanem mert mindent a mamitól vár el, mint 5 évesen:S

Azért a nőkre ez nem jellemző!


Kivétel van férfiban is, ők külön lakásban, külön háztartással! Nos ők az igazi pasik. Legalábbis ha az anyjukkal is élnek, nem azért, mert legyen ki főzzön -mosson rá, mert ők maguktól is képesek erre.

2010. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Nincs véleményem róluk. Konkrétan nem érdekel a téma.
2010. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Hát rühellem őket...
2010. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
2 évig jártam egy ilyen sráccal. Senki meg nem mondta volna róla, csak én, akit a 2. anyjának tekintett. De egy ilyen férfinél már csak az anyja a rosszabb, aki ki nem állhatja a lányt, akibe a pici fia beleszeret, mert iszonyú féltékeny lesz! Ezt is át kellett élnem sajnos :S
2010. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!