Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy az ember...

Lehetséges az, hogy az ember találjon 30-40év közötti szingli pasikat, akinek nincs gyereke, nincs exfelesége, nincsenek rigolyái, talpraesett és sármos?

Figyelt kérdés
Csak azért mert én nem látok egyet se!Alig van olyan férfi aki ne vált volna el,ne lenne gyereke,stb,stb.Pedig szerintem ezek nem nagy elvárások:)
2011. febr. 13. 23:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
72%
Aki 40 éves korában is még agglegény, azzal meg van más gond.
2011. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért 30 és 40 éves kor között, főleg negyven felé nem egy csoda, hogy ha a kiszemeltnek gyermeke van, elvált. Inkább örülj neki, hogy elvált. Nem értem, mi ezzel a gond?Másrészt az a férfi , aki negyven fele jár, és megfelel a kritériumaidnak, annál valami mégsem lesz rendben, az alegkevesebb, hogy estleg azért felel meg a feltételeknek, mert nem szeretne megállapodni.

Te hány éves vagy? Laza kapcsolatot vagy párt keresel?

2011. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
76%

Arra nem gondoltál hogy az ilyen nők mint te már mind lefoglalták ezekete? És csak a maradék még egyedülálló


off:

A szingli szót csak nőkre használjuk. Egy férfi sose szingli, max agglegény vagy egyedülálló

2011. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
58%
5% v lehet sokat mondok aki a gyerekkori szerelmével letudja élni az életét, és ha lenne ilyen akkor szerintem az már beletörődött h nemlesz senkije és csak a munkájának él. én még 18-20 éves szűz lányokat szeretnék de abból sincs már szal nemtom te mit akarsz..
2011. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
76%
lányt* nem lányokat bocsi.
2011. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%
Lehetséges csak nehezebb mint húszonévesen. Többet kell próbálkozni mire összejön, de azért nem lehetetlen. Mindenesetre a nagyszámok törvénye itt is működik, minél többen tudnak róla, hogy keresgélsz, annál nagyobb az esély, hogy egymásra találtok. Az biztos, hogy kitartónak kell lenni és nem szabad feladni pár félresikerült randi után.
2011. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
De bizony,úgy tűnik nagy elvárások.'Hál istennek engem nem érint,mert egy 10 éves kapcsolat befejezése után,(elhagyott a vőlegényem)27 évesen megtaláltam a férjem,de Én is nagyon féltem attól,hogy majd csak elvált,gyerekes férfit fogok találni..Most 40 vagyok,sajnos még nincs gyermekünk,de ilyen korban már szinte lehetetlen teljesen "tiszta"férfit találni,mert mindnél ott az exfeleség,exfeleségek,több gyerek is.Nekem is nagyon fontos volt,hogy ne legyen elvált,meg több gyerekes a párom,és sokára ugyan de megtaláltam.Viszont nem vagyok biztos benne,ha most lennék ilyen helyzetben,sikerülne e.Teljesen megértelek,sok sikert kívánok!
2011. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Ha elvált,az még hagyján.Sajnos egy gyerekkel már nem tudok sok mindent kezdeni,főleg ha nem az enyém.Illetve én nem is szeretnék gyereket.És férjhez se akarok menni,mert nem tartom fontosnak a papírt.Laza kapcsolatot sokat lehet találni.Én viszont olyat szeretnék aki csakis de csakis engem szeret,és én vagyok neki a legfontosabb:)Mindenféle giccses dolgok nélkül.Egyébként 29 vagyok.
2011. febr. 14. 00:14
 9/50 anonim ***** válasza:
86%

00:12 vagyok.

Mondom,teljesen megértelek.Szerintem 29 évesen még van esélyed,nem is kevés,azt hittem időseb vagy,a kérdésedből.Kicsit nehezebb az bizos,de ne add fel,társkeresőkön esetleg próbálkozhatnál,hátha ott megtalálod azt akit keresel! Sok sikert!!!

2011. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
93%

Azt ajánlom, légy nyitottabb a Nálad fiatalabbak felé is, lehet, hogy meg fogsz lepődni. Én 1,5 éve, 28 évesen jöttem össze a jelenlegi, nálam fiatalabb kedvesemmel. (Természetesen normális, felvállalt, monogám stb. kapcsolatban vagyunk.) A velem egykorúaknak vagy 1-2 évvel idősebbeknek a 18-20 éves, babás és lehetőleg minél butább, szolgalelkűbb lányok kellettek, akiknek keveset kell nyújtani. Ha a fiatalabbak közt találsz egyet, aki kicsit komolyabb, kicsit érzőbb lélek, kicsit "más", akkor viszont ő fogja értékelni az olyan tulajdonságaidat, amit a Veled egykorúak nem biztos.

Most már ha lenne más lehetőségem, akkor is a Kedvesem mellett maradnék, oda nem adnám tíz 32 évesért sem :)

2011. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!