Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim teljesen megőrültek a koronavírus miatt, és én képtelen vagyok velük összezárva lenni, de muszáj?

Figyelt kérdés
Naponta járnak boltba, és elhoznak egy valag cuccot, mert itthon "semmi nincs", egész nap ezen panikolnak, és amit megvettek azt mosószeres vízben mossák külön - külön. Annyi kaja, meg dolog van itthon, hogy lépni nem tudok, fertőtlenítő szagtól fuldoklok, és konkrétan egész nap pánikolnak, óránként vesznek be vitaminokat és gyógyszereket és szerintem téveszméik is vannak. Így nem lehet élni. Ráadásul mindenen össze is vesznek, én meg nem tudok tőlük tanulni és teljesen kikészítenek idegileg, remeg a gyomrom már az egésztől. Hogy bírjam ki? Hogy tanuljak? Idén érettségizek ráadásul. 😅
2020. márc. 20. 16:26
 1/6 anonim válasza:
27%

Ez van!😂

Ők felnőttek már időssebbek, félnek az idősebbekre veszélyesebb a vírus.

2020. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajtót csukd magadra (ha van saját szobád), és szűnjön meg a külvilág számodra. Tanulj, szórakozz, pihenj, éld az életedet! Hogy ők mit csinálnak, az ő dolguk, azt költik rá, amit ők kerestek meg... remélhetőleg hamarosan véget ér ez az egész.
2020. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak van fülhallgatód.

Én múltkor munkahelyen vontam így ki magam. (Nem gondolkodós munka szerencsére)

Már unom, hogy bemegyek és 2 órán keresztül ez a téma. Hát még ha besodor az ajtón a szél egy különösem buta munkatársat.

Aztán vagy zenét, vagy sorozatot vagy nyelvleckét hallgatsz

2020. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a behordott cuccot lemosni elpakolás előtt nem hülyeség.

Nekem leukémia miatt volt tavaly őssejt transzplantációm, én már egy éve élek maszkban, kesztyűben, karanténban.

Lerakják a cuccot az ajtóm elé, amit lehet még kint kibontok, kidobok, amit behozok a lakásba, azt fertőtlenitem, utána pakolok csak el. Üdv a világomban :)

2020. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlzó a szüleid viselkedése, lehet, hogy nem én ezt nem minősíteném. Próbáld úgy felfogni, hogy amíg számodra 1-2 hónap kellemetlenséget jelent a kialakult helyzet nekik, vagy másoknak talán az élete, megélhetése a tét, ráadásul biztosra veszem, hogy a te egészségedet féltik a legjobban még ha ez idegesítő is számodra. Mi nem halmoztunk fel élelmiszert de mi is minden megvásárolt terméket fertőtlenítünk és a lakást is napi szinten ha kell többször is. Minket is majdhogynem kinevetnek a fiatal felnőtt gyerekeink, másképp ítéljük meg a helyzet komolyságát de ne feledd értetek is mi vagyunk felelősek.
2020. márc. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Tehát az is baj, ha az idősebbek komolyan veszik, meg az is baj, ha sétálgatnak.🤣

Szerintem komolyan kellene már ezt mindenkinek venni. Neked is kérdező. Ne hidd, hogy a fiataloknál nem válhat súlyossá a dolog. Olvass az olaszokról!

2020. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!