Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám titokban cigizik, csinálj...

Apám titokban cigizik, csináljak valamit? Vagy nem az én dolgom?

Figyelt kérdés
Az van, hogy apám elég régóta titokban cigizik. Az öcsém és én is óvodások voltunk, mikor rájöttünk a kis titkára. Nem tudom, kéne-e tennem valamit. Anyukám utálja a dohányzást, emlékszem, ha kiskoromban dohányzást imitáltam egy bottal, akkor elég mérges lett rám.

2020. márc. 25. 00:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem egy unatkozó hülyegyerek vagyok. És arra én is gondoltam már, hogy anyukám tudja. De azt nem értem, hogy előlünk miért próbálja titkolni? És igen, elég távol vagyunk apánktol, nem úgy, hogy az ország másik felén lakik, hanem alig beszélünk, és semmi ölelés, puszi meg plane nincs. De amikor bejön, mindig megy kezetmosni, de annyira durván nem lehet érezni a cigit. De azért érezzük, amikor bejön.
2020. márc. 25. 12:43
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló

Nálunk is majdnem ez van, csak mi nem kérdezünk rá

2020. márc. 25. 12:51
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

egyébként is gyenge felfogású vagy? matek megy?

Nyilván nem fogadjátok el - anyáddal együtt és ezért nem dohányzik előttetek. Nem "kis titka". A kézmosás most meg alap, ha kintről bemész a lakásba. Próbáljátok meg elfogadni egymást. Édesapátokat is. Ő a családfő. Annyira nehéz az élet, legalább egy család ne marná szét egymást.

2020. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Ebben a családban szinte mindenki bánt mindenkit, nálunk sajnos nincs olyan, hogy "elfogadlak ahogy vagy".

Amúgy nekem nincs bajom azzal hogy dohányzik, csak azzal hogy titokban csinalja. De hát az o dolga

2020. márc. 25. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom milyen cigit szívhat, mert nekem mikor az egyik olyan cigiző osztálytársam reggel megérkezik az osztályba, aki iskola előtt is rágyújt, azt megéreztük. :D
2020. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#10: Fú, de jó, hogy feltetted! Köszönöm! József Attiláról sajnos kezdünk megfeledkezni!
2020. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!