Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "lerázni"...

Hogyan tudnám "lerázni" magamról ezt a roma lányt, anélkül, hogy megsérteném? (és anélkül, hogy bajba kerülnék. )

Figyelt kérdés

Diákmunkán dolgozunk együtt,normális,csendes ,kedves lány, mivel mellettem dolgozik nagyon sokat beszélgetünk,meglepően sok dologban egyet értünk.Csak simán barátilag beszélgettünk,nem hajtottam rá,eszembe sem jutott,egyébként is van barátnőm.Felénk rengeteg cigány van,és nagyon rossz a viszony a magyarok és köztük,így ha nem volna barátnőm akkor sem kezdtem volna vele,túl sok a rossz tapasztalatom velük,tartok tőlük.....

Tegnap elém állt ez a lány és azt mondta nagyon kedvel és nagyon szeretne velem járni,meghogy milyen jól megértjük egymást,mondta ,hogy már otthon is mesélt rólam,hogy milyen rendes sráccal ismerkedett meg.....Teljesen beleélte már magát,hogy járunk,pedig semmit nem mondtam neki!Hát mit mondjak,meglepődtem!Semmi félreértehető jelet nem adtam neki,csak simán barátságosan elbeszélgettünk,nem tudom ,mit értett félre!

Hogy tudnák neki nemet mondani,anélkül ,hogy megsértődne?Igazából a családjától tartok.....


2010. júl. 27. 12:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
97%
mond meg neki kedvesen hogy "bocsi de van barátnőm".
2010. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
mondd meg neki,hogy ő egy nagyon aranyos kedves lány,de te szerelmes vagy a barátnődbe,biztosan talál magának olyan srácot,aki szeretni fogja annyira mint te a barátnődet
2010. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

igen, hivatkozz a barátnődre... mert ha csak úgy beszélgettetek mindenféléről, és nem akartad átverni,

ugye már említetted neki a barátnődet?

2010. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nem nagyon emlegetted a barátnődet és azt hitte, jól megvagytok, jól megértitek egymást miért ne lehetne ebből több....

egyébként egyszerűen mond meg neki, h nagyon jó vele beszélgetni, tényleg kedves és csinos, de neked van bartánőd, így csak a barátság jöhet szóba, v esetleg ha nem akarod h furcsálja h miért nem említetted eddig mond neki, h tetszik neked valaki már rég óta, belé vagy szerelmes

2010. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

12:21-nek

Tud a barátnőmről,látott már vele!Tényleg nem hajtottam erre a lányra!

2010. júl. 27. 12:27
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Akkor könnyű dolgod van, hiszen kedves, értelmes lány, meg fogja érteni, hogy szereted a barátnődet.

Attól még lehettek barátok, megismerheted a családját.

2010. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hü..lye. Mi az hogy beleélte magát, ha egyszer tud a barátnődről???
2010. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele nagyon kedves, de térj ki! Éppen azzal, hogy barátnőd van és mint kolleganőt a tulajdonságai miatt elismered. Mondd meg neki, hogy a barátnőd számít rád. Semmilyen jelent ne adj neki, amit félreérthetne és bemagyarázhatná magának, hogy tetszik neked. Finoman kerüld!
2010. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne! A barátkozást is mellőzd vele, mert abból ugyanazt vonhatja le, mint az eddigi közös munkából. A családját meg végképp kerüld, nehogy megismerkedj velük. Akkor jönne csak az igazi "ráhatás". Isten őrizzen tőlük.
2010. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért valahol ciki, hogy tud a barátnődről, de azért próbálkozik.

Mondd el neki értelmesen, hogy csak a barátnődet szereted és egy hűséges alak vagy. Remélem semmi komoly baj nem lesz! (nem azért, mert cigány, hanem zaklattak már engem is, amikor nem fogták fel a nemleges válaszom)

2010. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!