Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak otthon, mert sajnálom?

Maradjak otthon, mert sajnálom?

Figyelt kérdés

Szeretnék elköltözni itthonról,de anyukámnak hatalmas segítség az a 40 ezer ft-t amit leadok azért amiért itthon lakok. Számlára és kajára megy el. Ha elmegyek nem tudom őt támogatni,mert épp h magamra ellég lenne a fizetésem. Szeretnék a saját lábamra állni,viszont ha elköltözök azzal lehetetlen helyzetbe hozom anyámat. Mit tegyek?

20/L


2010. júl. 27. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha elmész, arányosan kevesebb lesz a rezsi, és kevesebb kaját is kell venni. Szerintem menj.
2010. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Várj 1 évet!! De megértem hogy szeretnél saját lábadra álni. De anyukád számít rád.
2010. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tud valami munkát nézni?:/
2010. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem egészen, vagyis nem sokkal csökken a rezsi, ha elmész otthonról. Ha ki tudtok jönni édesanyáddal, maradj inkább otthon mellette. Mivel még nem próbáltad, el sem tudod képzelni, milyen költségekkel jár, ha külön költözöl.
2010. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz ügy, de ha nélküled nem jönne ki a pénzből, akkor várj a költözéssel. Találjatok ki közösen megoldást, talán hamar javulni fog a helyzetetek, és sikerül, de még várnék vele, nem hagynám cserben. Még nagyon fiatal vagy, 1-2 évet még várj, hogy megoldódjanak a dolgok.
2010. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Költöz el ha majd lesz egy párod gyerekeid akkor is együt laksz majd anyukáddal az élet rendje hogy kirepülsz ő költözön egy szintén idős egyedülálló rokonához.
2010. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetne azt a lakást/házat amiben anyukád él eladni és kisebbet venni,amit egydül is fenn tud tartani? A rezsi itt a legnagyobb gond,mert az ételből valóban kevesebb kell,ha elköltözöl. Kérlek írj valamit a körülményeitekről,mert igy nehéz megoldást javasolni.Én ezt tenném.Kisebbe mennék és hagynám elköltözni a lányom,hogy ő is önálló tudjon lenni és nekem is el kell tudnom tartani magam.
2010. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor örökre otthon maradsz? Anyukádnak nem lesz több pénze 5 és 10 év múlva se...

Szóval tök mindegy, mikor találsz megoldást, ez igy úgyse maradhat hosszútávon...

2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hónapok óta áruljuk a lakást,mert már nem bírjuk a lakáshitelt. Anyukám is dolgozik,de egyszerüen annyi az elnmaradt számla,adósság,h ha én nem adnám oda azt a pénzt kajára már nem telne.

Költöznék,de sajnálom anyukámat h mi lesz vele ha én elmegyek? :O

2010. júl. 28. 06:52
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Maradj. De ne sajnálatból,hanem mert szereted,mert felnevelt..helyedben én maradnék otthon.
2010. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!