Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen? Elmenje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? Elmenjek vagy maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Bocsi,ha rossz a kategória.

Jövő hét szombaton lesz egy halloween-i buli,amire hivatalos vagyok.Egy gond van,hogy ott lesz egy srác is.Szoktam vele irogatni facebookon meg szoktunk találkozni is és én szép lassan beleszerettem.Múltkor megmondtam neki hogy én nagyon kedvelem őt,de ő nem akar többet barátságnál.Lezártuk ezt a dolgot,barátok maradtunk.Nem akarom már látni őt,de még mindig szeretem és ez nem is fog változni.Nemhiszem hogy jól tudnám magam érezni a jelenlétében.


2011. okt. 21. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne menj el. Felesleges, ha csak szenvednél...
2011. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de barátnőm unszol,hogy menjek és mutassam meg neki hogy jól érzem magam nélküle is.De az nem menne,max. bepiálva.
2011. okt. 21. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék részegen is ezt mondaná-e?

Menj nyugodtan érezd jól magad, ismerkedj ;)

2011. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd.

Komolyan,ez a piálós megoldás nagyon rossz.És,ha tök részegen,szerelmet vallasz neki??

Jácmázni sem érdemes,a legtöbben simán átlátnak a "de jól vagyok" maszkon.Ha tényleg kedveled ne csapd be,ez annak számít.

Tudom ,hogy nehéz de lépj túl rajta.

2011. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem se menj.Csak magadat gyötörnéd még tovább.Meg utánna még rosszabbul éreznéd magad mert rá jönnél hogy becsptad azt akit szeretsz.A piálás meg,a legrosszabb megoldás mert olyanokat teszel amit jozanul semmi kép sem...
2011. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!