Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám egy totális idióta....

Az apám egy totális idióta. Hány éves koromig kell várnom hogy végre elköltözhessek anélkül, hogy bármi következménye lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
18, milyen választ vártál?
2010. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
18-de lehet nagy korusítatnod magad.Vagy ha ennyire rossz a helyzet menj a nagyszülőkhöz..
2010. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18. Vagy menj kollégiumba. De ha a szüleid beleegyeznek és hagyják, hogy elköltözz, akkor indulhatsz is. Vagy költözz rokonokhoz. Van egy pár alternatíva. Persze ha egyikbe se mennek bele, marad a 18. Ha nem vagyok indiszkrét, mi a hara tárgya?
2010. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*harag
2010. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Állandóan direkt mindenki előtt lehord engem. A múltkor jövök haza épp anyámnak segítettem bevásárolni, erre mit hallok mivel untatja anyám? Azzal hoigy én mennyire lusta vagyok, meg hogy mi lesz velem, így meg úgy, meg hogy ő csak aggódik értem, azért dorgál.

Most pl. azért mert vigyázok az 5 éves kisöcsémre, és a kelleténél kicsit jobban nyitva volt az én szobámba az ablak, és hogy kiesik. De ha ittvagyok, akkor hogy a fenébe esne ki?

Meg az állandó rendmániája, amivel az őrületbe kerget..

2010. júl. 27. 20:23
 6/8 anonim válasza:

16

utánna elköltözhetsz de meg kell hagynod a címed ahol megtalálhat.És nem kell beleeggyeznie hogy elmenj....

2010. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy nem alkoholista.

Az én apám minden nap részeg volt és folyton veszekedett mindenért, tört zúzott mindent, anyámat sokszor megverte. Örülök, hogy 19 évesen meg tudtam szabadulni tőle. Sajnos még néha így is látom de már nem élek vele. Bár nem illik mondani de az ilyen r*hadék ember megérdemelné a halált.

2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!