Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még ennyire sem biznak bennem?

Még ennyire sem biznak bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,kezdem azzal a történetet hogy anyukám és apukám még 10%-ra sem bíznak bennem..


Ma anya megkért hogy nézzem van-e jel a digin,mert mindig azt írja ki hogy rossz jel vagy nincs jel.


Mondom persze hogy nézem,mikor bejött a kép akkor kikiabáltam hogy jó..mikor el ment meg azt mondtam nem...


Egyszer csak anya beront hogy miért hazudozom össze vissza apu hozzá sem ért az antennához mikor bejött így nem mehetett el..


Én meg mondtam neki akkor nézd te ha ennyire bízol bennem..


Lehet gyerekes dolog de nem esik túl jól..


Szerintetek még ennyi bizalmat sem éreznek?


2010. júl. 28. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
érzékeny vagy ennyi.Nem kell mindent magadra venni amit mondanak neked.
2010. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a példa most nem a bizalom kérdését magyarázza. Egyszerűen nem hitte, hogy úgyis változhat-e a dolog (van jel/nincs jel), hogyha hozzá sem érnek. Az lenne a bizalom kérdését taglaló eset, ha nem elengednek bulizni, de valamelyikük követ csendben, hogy lássa nem cigizel-e.
2010. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Front van, mindenki egy kicsit érzékenyebb. Nyugi, ez nem akkora tragédia:)
2010. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bulizni még nem mert 13 éves vagyok.Hát lehet érzékeny vagyok,de én sosem hazudtam.

Csak egyszer nem mondtam meg egy jegyet

2010. júl. 28. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
javítok: elengednének bulizni, de...
2010. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen értem! Nem szoktam senkinek sem mondani ha nem ír helyesen,vagy értelmetlenül ír
2010. júl. 28. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé ingerlékenyek a szüleid, ez nem valami jó, főleg a jövőre nézve.
2010. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig azok csak így is idegesek voltak!! :( De engem gyanusitgatni??
2010. júl. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!