Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bíznak meg bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bíznak meg bennem ennyire a lányok?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány mondott már el nekem már olyan személyes dolgokat amit csak nagyon közeli embereknek mondunk el( pl. sexualitás, teherbe esés után nekem mondja el az elsők között, ez és ez a srác tetszik neki stb...) Én meghallgatom őket, adok tanácsokat is ha tudok és érdemes. Ennyire megbíznak bennem, mégsincs senkim. Nem akarom fényezni magam de rendes srác vok. Mi az oka, hogy a lányok úgy megbíznak bennem mintha a legjobb barátnőjük lennék. Mit tehetnék, hogy pasiként nézzenek rám?
2010. júl. 14. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy b*zinak néznek, nem öltözködsz, vagy beszélsz úgy mint ők?
2010. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj meg, de sztem melegnek néznek...és ezért tekintenek rád úgy, mint a legjobb "barátnőjükre". :S
2010. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Azért nincs senkid, mert nem létezik olyan magyar szó hogy, 'vok'. Csak olyan hogy, 'vagyok'.
2010. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudják, higy nem vagyok meleg, tudják, hogy elötte egy komoly kapcsolatom volt
2010. júl. 14. 19:49
 5/16 A kérdező kommentje:

19:46

nem értelek kifejtenéd?

2010. júl. 14. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
miért kell belekötni abba hogy hogyan ír le egy szót a mindenkori kérdező? komolyan az a legfontosabb hogy ebbe belekössetek? ez nem néz ki jópofa kommentnek meg semmi.... szal szerintem szánalmas vagy ha ebbe belekötsz!
2010. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy b*zi csak neha a lanyok sokmindent elmondanak egy jo baratnak, mert a fiuk nem pletykalnak annyit...te jo barat vagy!!! nekem is rengeteg ilyen srac baratom van. Azert nincs csajod mert nem ugy nez rad par csaj. Ki tudja hogy Xy-nak bejossz?? Mind1 az a lenyeg hogy nyugi eljon majd a baratno de akkor majd egy olyan kerdest fogsz kirakni h mit tegyek mert a baratnom feltekeny mert nehany lannyal is logok?? Semmi vesz nem vagy kulonc. 16/L
2010. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Kifejtenéd.


Az hogy nem nagyon van olyan érett, rendes gondolkozású lány, aki egy olyan elborult 'elmével'(ezt nem úgy hogy okos, hanem hülye..) aki nem bír leírni egy szót.

Aki meg kiosztott engem, annak ugyanezt-.- Mi az hogy, 'szal'..?

2010. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te utolso...latszik hogy ven roka vagy...maradj ki a fiatalok ugyeibol legyszi...lejart az idod -.-
2010. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

19:52

aranyos vagy köszi:)

2010. júl. 14. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!