Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem a szüleim?...

Miért ilyenek velem a szüleim? Miért nem bíznak meg bennem?

Figyelt kérdés

Mindig jó tanuló voltam, jól tudok zenélni, segítek otthon, nem igazán emlékszem olyanra, ami miatt a szüleim haragudnának rám. Egy hónapja van egy velem egykorú barátom, de ő tőlünk úgy 30 km-re lakik. Bemutattam a szüleimnek, nagyon kedvesek voltak vele, jól alakult. Én is voltam már náluk, de anyuék legutóbb (tegnap) nem engedtek el pedig már 2 hete nem találkoztunk. Azt mondták, azért, mert nem bíznak bennem. Se benne. :( Miért ilyenek a szüleim? Sokszor mondják, hogy ne feküdjek le vele (nem is tervezem egyenlőre) meg hogy ezt meg azt ne csináljunk és hogy ez a szerelem majd úgyis elmúlik meg vége lesz meg hasonlók. Miért ilyenek?! Mit csináltam?! :(


15/L


2011. febr. 27. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csináltál semmit, csak féltenek :] Beszélj anyukáddal, hogy még nem szeretnél lefeküdni a barátoddal. Esetleg kössetek egyességet, hogy ha komolyabbra fordulna a dolog, akkor majd szólsz neki, hogy el tudjon kísérni orvoshoz (tabletta) ;] Ha látja, hogy felnőttesen állsz a dolgokhoz, és éretten gondolkodsz, akkor biztosan átgondolja majd a találkozós dolgot!
2011. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ilyenek. Tudom, hogy csak féltenek, de néha idegesítő. Az írásod alapján szrintem nagyon is komoly és felelősségteljes vagy. Beszélj velük, mondd el, hogy neked rosszul esik, hogy nem bíznak benne, holott nyugodtan megtehetnék.Sok sikert, remélem sikerülni fog!
2011. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félnek, hogy terhes leszel.
2011. febr. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarják, hogy anyuci,apuci pici lánya felnőjön...

Örülhetsz, hogy a szüleid így foglalkoznak veled, én örültem volna, ha annak idején szigorúbbak lettek volna a szüleim :)

Egyébként nem tudsz mást csinálni, mint leültetni őket és őszintén beszélni velük.

2011. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nabazz azt olvastam h "leütni őket"

amúgy szerintem csatlakozni tudnék. beszélni kéne velük. meg kell beszélni hogy majd irassatok fel antibébit meg hogy komolyan gondolod az egészet.

semmi kötözködés de az egyenlőre szót egyelőre-ként kell leírni mert az egyenlő egy matematikai kifejezés.

sok sikert

2011. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!