Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exfeleségek miért éreznek...

Az exfeleségek miért éreznek késztetést, hogy fúrják a volt férjüket és az új párját?

Figyelt kérdés
Névtelenül most mindenki leírhatja a saját álláspontját
2020. máj. 9. 16:23
 1/10 anonim válasza:
84%

Engem folyamatosan terrorizál a vőlegényem volt párja, nem tudom miért csinálja.

Semmi közöm a volt kapcsolatukhoz, rá 5 évre ismert meg engem, nem én tettem tönkre. Kapom, hogy kis fiatal ribi vagyok aki elvette a gyerektől az apukáját..

2020. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert nők. És mert váláskor, meg előtte sem tette helyre az ura.
2020. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert feltekeny, luzer, irigy kretenek.
2020. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Mert boldogtalanok. És ahelyett, hogy a saját életük hiányosságaival néznének szembe - és ezzel arra is rákényszerülnének, hogy a saját hibáikkal is szembenézzenek - inkább bűnbakot keresnek.

Sokszor arról is szó van, hogy érzelmileg még nem engedték el a volt párjukat, így szimplán féltékenyek.

Ha egy exfeleség elégedett az életével, és már nem érdekli a volt párja, az képes normálisan együttműködni.

Néha még akkor is, ha érzelmileg kötődik ugyan, de erősebb a közös gyerek iránt érzett szeretete, mint az exférje iránt érzett utálata. De sajnos ez a ritkább.

2020. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van ....Minden baj ,mi semmit nem csinálunk jól....Ha 3 évben egyszer fázik meg nálunk a gyerek világvége van még akkor is felajaljuk ,hogy ellatjuk.Ha nála az már nem baj.🤔
2020. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Az én párom exe minden hónapban egyszer felkínálkozik neki

"Ha egyszer úgy hoznád haza a gyereket hogy kezdjük újra, rögtön csomagolnék, egy szavam se lenne"

Amikor meg kérdőre vonom hogy ez amúgy mi amikor neki is van párja és már másfél éve elváltak, elég csúnyán, mindennek elhordta a párom, a mai napig negatív véleménye van csak róla, úgy hogy a párom egy lakást vett neki ahol most lakik szinte ingyen,mivel miutàn a 2. munkahelyéről is kirúgtàk a párom fizeti a számláit is

A válasza az volt az egészre hogy ő csak viccelt és velem semmi baja (csak ismerkedésünk óta minden rossznak elhord), ja és nagyon szerelmes a mostani párjába akivel havonta szakít és míg nem jön vissza 2 hetente más pasassal van :D

A 4 éves gyerek velünk lakik, ide jár oviba, én meg hiába nem vagyok az anyja, de igyekszem jól gondoskodni róla

Főzök, mosok rá, játszm vele, kreatív és tanulós feladatokat oldunk meg együtt, sokat olvasok neki

A kapcsolatunk is nagyon jó, de persze ez is szurja az ex szemét, de csak a hátam mögött

2021. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os szerintem ezek nem akarják visszaszerezni a pasit, csak szimplán bántja őket, hogy továbbléptek és nem utánuk futnak
2021. márc. 17. 10:41
 8/10 anonim válasza:
100%
7es tudom, egy igazi megkeseredett nő, de leginkább életre képtelen és kihasználja a párom jószívűsègét
2021. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm elvalt, ő hagyta el a férjét mert szerelmes lett a kollégájaba. Eltelt 5 év a volt férjének lett egy barátnője, és folyton szapulja, hogy hogy nézki .... És ő mennyivel különb volt... Én se értem miert+!?! Nem csúnya a lány, sőt. Szóval ez nőknél valami beidegzodes, hogy csak ő lehet a jobb
2021. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nők amúgy is folyton sasolják a többi nőt (az a r*bnac soványabb/szebb/fiatalabb mint én) még ha semmi közük sincs az exférjükhöz vagy férjükhöz, csak 100 méternél közelebb van éppen... Önigazolás/bizalomhiány/simán a női lét velejárója...
2022. okt. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!