Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit szerelemből tudsz...

Ha valakit szerelemből tudsz szeretni, azt meg tudod csalni, lehet akkor is késztetést érezni, hogy mással is együtt legyél?

Figyelt kérdés
Kapcsolódik az életemhez a kérdés, egy kevéssé édes hármas felállásban per pillanat...
2014. máj. 5. 15:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakibe szerelmes vagy, akkor teljesen kizárt, hogy arra vágyj, hogy mással legyél "együtt"!
2014. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a férfiak, ha szerelmesek, akkor is meg tudják csalni a partnerüket. A nőkre tapasztalataim szerint nem jellemző ebben a szituációban a megcsalás.
2014. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudod megcsalni.Észre sem veszel mást, mindaddig míg az érzés benned van, vagy be nem csapnak téged és te erre rá nem jösz.Addig.
2014. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

Én pasi vagyok, de ha belezúgok valakibe, akkor nem azon jár az agyam, hogy megcsaljam-e, vagy sem.

Ha már ez felmerül, hogy megcsaljam, ott már RÉGEN nincsen szerelem - vagy ha van is, az csak feltételes és nem feltétel nélküli szeretet.

2014. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
45%
Férfiként simán meg lehet csalni, de az csak a vágyak kielégítése lesz(persze az is jó), sosem lesz olyan jó senkivel. De mivel engem is elcsábított egy csinos, sportos nő és a párom meg sosem ért rám, én is megtettem már. Ja és a nő csábított el és neki is van párja, lehet megkövezni itt...
2014. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
37%
Férfiként simán, a szex csak sport. Ahogy saját autómmal sem krosszoznék, hanem inkább egy szakadtabb bérelhető autóval, úgy szexben sem durvulok otthon egy határon túl.
2014. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Kedeve 5. válaszoló ezt el tudnád magyarázni? Mert pont egy nagyon hasonló helyzetet vázolsz, mint amibe csöppentem, a saját hülyeségem miatt. És szeretném megérteni, hogy egy férfinek mi abban a jó, hogy volt egy jó pillanata mással, utána pedig hazamegy máshoz.
2014. máj. 5. 15:24
 8/32 anonim ***** válasza:
43%
Mi férfiak igen, de a nők is.
2014. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Durvulás? Mármint eltérő szexuális irányultság, ami otthon tabu?


De ez így normális? Másban az ilyen kapcsolatok működnek, lehet hosszú, és boldog egy ilyen felállás, ahol az egyiknek sport, a másiknak jelenthet valami.

2014. máj. 5. 15:28
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Férfi még nem voltam, de szerelmes férfit már láttam. Szerintem azok a pasik akik azt mondják, hogy pusztán a szex kedvéért még akkor is félre tudnak menni akkor is ha szerelmesek, biztosan állíthatom hogy nem! Aki így gondolja még sose volt igazán szerelmes.

Amikor más nem létezik számára csak Ő, amikor minden gondolata a másik körül forog. Nem lehet megtenni.


Ha valaki legyen az nő vagy férfi félre tud menni, az nem szerelmes, és a kapcsolatuk alapból kuka. Vagy azért, mert az ágyban nem tudják azt adni a másiknak amit igényel, vagy a másiknak szüksége van gyengédségre, mert azt nem kapja meg otthon. Aki szerelmes, az nem megy félre.


Amiről ti írtok, hogy "szerelem" mellett megteszitek, szerintem csak egy erősebb szeretet, vagy vágy. A szerelembe nem fér be egy harmadik. Soha!

2014. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!