Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a párom gyerekét...

Hogyan tudnám a párom gyerekét megkedvelni?

Figyelt kérdés
10 év körüli gyerekről van szó, 28L,

2020. máj. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg közös programokat csajos programokat kitalálni. Ez lehet akár az is, amikor új cipő kell neki és nem apukával megy, hanem veled. Esetleg, ha már kell neki, kozmetikushoz elviszed. Ja és a cipővásárlásból lehet más is, csak úgy bementek a játékboltba nézelődni, egyéb üzletekbe... nem kell megvenni semmit, de szerintem nézelődni is jólesik olykor.


Jelenleg pedig... mivel ezek nem megoldhatók... Társasozzatok együtt, felelsz vagy mersz, vagy csak úgy odaállsz elé megkérdezni, hogy érzi magát, mit gondol a mostani helyzetről, hogy tetszik neki a magántanulás. Egyik téma követhetné a másikat, ha magadban tényleg változtatni szeretnél, mert ha megismered, lehet, hogy azt fogod gondolni, mennyire jófej kiscsaj, még ha olyankor nem is tűnik úgy.


Ha meg rossz a kapcsolatotok, akkor meg szintén odaállsz elé, és megmondod neki, hogy szeretnéd megismerni, mert érzed, hogy nem a legjobb a viszonyotok, és mindkettőtök oldaláról jó, ha nincs viszály, "rossz nézés".


Esetleg kérd meg, hogy segítsen neked, mert az apukájának szeretnél főzni valami finomat, és biztos jólesne neki, hogy ha ő is besegítene az ételbe.

2020. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ 😊
2020. máj. 9. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Ne utáld, legyél kedves :D
2020. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kedveled? Én alapból pozitívan állok az emberekhez, főleg egy 10 éveshez.
2020. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Fiú vagy lány a gyerek, mert az eddig nem derült ki!
2020. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fiú
2020. máj. 9. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy ha az anyjával ha csak nem vagytok egy normális mondhatni "baráti" viszonyban és nem tudsz úgy tekinteni a gyerekre, mintha mondjuk az unokaöcséd lenne, akkor sose fogod igazán megkedvelni. Én eddig gyerekes pasinál saját és ismerősi körben is azt tapasztaltam, hogy ha te normálisan is állsz a gyerekhez az anyja addig fogja keverni a kakit, hogy a gyereket is megutálod
2020. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyira rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Szüleim elváltak már amikor kicsi voltam (jelenleg 22L) .természetesen utánna mind a ketten elkezdtek ismerkedni és hát abban a korban az emberek 80%nak volt már gyereke. Amikor anyum új pasija elhozta a gyerekét aki amúgy velünk egy idős volt mindig nagyon lekezelően és utálatosan viselkedett vele,aztán volt még egy ilyen kapcsolata és ugyan ezeket csinálta.nekem nagyon rosszul esett. Viszont akikkel apukám ismerkedett nők,azok mind olyan kedvesek voltak velem.ha nekem olyan kapcsolatom lenne egyszer ahol van gyermek én biztos megpróbálnám teljes mértékben elfogadni,jóban lenni vele..hisz a gyerek nem tehet semmiről.❤
2020. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!