Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek jó döntés...

Ti szerintetek jó döntés ilyen fiatalon gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Itt most rolam van szo.

23 eves vagyok, 3 eve van elettarsam terhes lettem nemsokara szuletik a babam.

Szerintetek kepes leszek az anyasagra?

Nem jarok bulizni sose voltam ez a tipus csondes visszahuzodo lany vagyok anyukammal nem jo a kapcsolatom a parom csaladjaval jol kijovok.

Tudom hogy meg nagyon fiatal vagyok , tudom hogy vannak eretebb 23 evesek nalam meg kinezetre is kislanyos vagyok.

Megijedtem hogy nem leszek ra kepes, vagy a parommal fog megromlani a kapcsolat a sok felelosegtol.

Nagyon boldog vagyok a baba erkezese miatt de hirtelen jott lehet elhamarkodtam?mit csinaljak hogy ne erezzem ezt?


2020. máj. 4. 17:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
23 évesén már annyira azért nem vagy fiatal a gyermekvallalashoz.
2020. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
23 évesen szültem a fiamat. Jelenleg 32 éves vagyok. Köszönjük szépen jól megvagyunk. Van saját házunk, autónk és minden tőlünk telhetőt megadunk a kisfiunknak. :) Imádjuk és ő is minket.
2020. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Igen korban nem vagyok viszont en magam meg nem vagyok az az igazi no.

Fozok takaritok de ennyi. Sajnos tudom ha valaki ram nem nem not lat hanem egy kislanyt. Mi alberletben lakunk meg.

De megnyugtattatok kicsit. 😊

2020. máj. 4. 17:51
 4/29 A kérdező kommentje:
Ram nez*
2020. máj. 4. 17:51
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 24 évesen született a masikdik gyerekem (az elsö 20 évesen), és nem volt túl korai.

23 évesen nem vagy túl fiatal egy gyerekhez, és a kapcsolatod sem éppen csak összekerültetek kategória.

A kinézeted lényegtelen, van, aki 30-35 évesen is kislányos, ettöl egyáltalán nem függ, milyen anyuka leszel.

Viszont az, hogy ez a kérdés felmerült benned, arra utál, hogy jó és felelöségteljes anya lesz belöled.

Az elég természetes, hogy az elsö gyerek születése elött megijednek a nök, de ez át fog menni rajtad is.

2020. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%

Ügyes leszel. Mindenki fél. Nem kor kérdése, hanem stabil háttér kérdése. Ha anyagilag tudjátok vállalni, szeretitek egymást és legjobb tudásotok szerint nevelitek majd nem lesz baj. Sok felelősséggel jár és nem lesz könnyű, de nem neked kell egyedül képesnek lenned rá, hanem ketten együtt a pároddal. Készüljetek együtt, ezt a gyereket együtt vállaltátok. Ha szeretitek egymást nem lesz semmi baj. Nem ismerünk téged, nem tudjuk képes leszel-e rá, de nézd meg itt a kérdéseket, hát gyerek van rossz családban. Te már most többet gondolsz és jobban aggódsz a gyerekedért mint ők. Náluk már biztos jobb leszel.


Sok erőt!

2020. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy jó döntés volt-e, majd úgyis kiderül, visszacsinálni már úgysem lehet. Szerintem az a legfontosabb, hogy ha eddig nem is tudtál, ha megszületik a gyereked, fel tudsz-e nőni a feladathoz. És nekem az a tapasztalatom, hogy a szär szülők sosem kérdőjelezik meg, hogy jól csinálják-e, szóval ezek a kételyek benned természetesek és jó jelek. :)
2020. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
2020. máj. 4. 17:57
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

Mennyi eszed van... Miért, ha most azt mondom, ostoba idióta döntés volt (még ha nem is feltétlenül), akkor vissza tudod csinálni? A gyerek már úton, ez van. Kva mindegy mennyire álltok készen, ha meg akarod tartani, akkor összeszeded magad. Amúgy a kérdés alapján nem álltok készen, nehéz lesz, a pasi meg lelép, te meg a gyereket hibáztatod majd érte, aki aztán jön ide panaszkodni később, hogy "Engem miért nem szeretnek a szüleim?".


Tudom én vagyok az ősbunkó, az erről szóló összes többi kérdés meg mind kitaláció, a gyermek mindenki életében hatalmas öröm és még soha nem rokkant bele, csupa csupa szivecske és nyáltenger.


Ja nem.


Üdv a valóságban. Ha lepontozol nullára, akkor is igaz lesz.

2020. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
23 év szerintem önmagában nem vészes. A kérdés alapján azt hittem, ilyen 20-ról van szó max.
2020. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!