Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már példa arra,hogy...

Volt már példa arra,hogy rátok csapott a párotok, vagy ti a párotokra egy nagyobb veszekedés közben a gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Hogy éli meg a gyerek az ilyen veszekedést? Persze, ritkán fordul elő és általában meg amúgy a szülők szeretgetik egymást a gyerek előtt.

2020. máj. 13. 23:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Én láttam ilyet de ott komoly verekedés volt és idővel el is váltak

Nyílván nem tesz jót a gyerek lelkének

2020. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt? Hogy verekedtek?
2020. máj. 14. 00:15
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az lenne a kapcsolatom utolsó napja, ha kezet emelne rám a férjem. Természetesen én sem ütök rá. Egy bizonyos szint fölött nem sullyedunk egy bizonyos szint alá.
2020. máj. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt. De az lett volna az első és utolsó.

Azonnal felkaptam volna a gyereket és irány a gyermekvédelem, s beadtam volna a válópert.

Ilyesmiben nincs kompromisszum, nincs türelem. Aki rám meri emelni a kezét,

ráadásul a gyerekünk előtt, annak nálam vége.

2020. máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
91%
Nincs gyerekem de soha. Egyszer ütne meg a párom, repülne. Ez nem függ attól, hogy van-e gyereke az embernek, aki egyszer bántalmazott, az többször is fog, ott kell hagyni.
2020. máj. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Nőként írok, nem értek teljesen egyet a többiekkel. Mármint abban hogy aki egyszer bántott az többször is fog.


Még exemmel történt a dolog. Én akkor 21 éves voltam. Az exem valamiért gyűlölte a családomat, főképp anyámat. Elmebeteg idiótának tartotta, holott anya tejlesen normális, aranyos nő, mindenki kedveli. Sokszor szidta nekem anyámat csak úgy random, nem volt rá oka,anya mindig kedves volt vele. Aztán egyszer éppen valamin veszekedtünk (nem volt túl nagy veszekedés) és akkor is anyámat kezdte el szidni,holott köze nem volt a dologhoz, de nagyon csúnyákat mondott rá, na én akkor pofán vágtam őt, elég erősen. Egyszerűen nem lehetett másképp leállítani, annyire bepörgött. Én meg már nem bírtam elviselni hogy anyámat szidja holott semmi oka nem volt rá.

Mindettől függetelnül én nem vagyok agresszív ember, soha nem bántottam senkit.

2020. máj. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Ha csak egyszer pofán verném a feleségem szerintem teljesen jogosan gondolná azt,hogy nem szeretem és hagyna ott.

Az lenne a minimum,hogy térden állva könyörögnék neki és mondanám,hogy mennyire sajnálom.

És egy ilyen után kb minden nap többször meg kéne puszilgatnom és ölelnem,hogy mennyire szeretem.

2020. máj. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

#6:

Jó, figyi, általában nem a nők szokták a fizikai erőszakot kezdeményezni, most az hogy te adtál egy nyaklevest az egyik palidnak, az lófütty ahhoz képest, amik amúgy történni szoktak sajnos.

2020. máj. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

#2:

Mit nem értesz? Írjuk le, milyen egy verekedés?

2020. máj. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

13 éve vagyunk házasok.

Kisebb viták előfordultak,de vedzekedésbe nem torkollott soha,nem ,hogy verekedésbe

Nem isértem.

Igaz ismerek olyan párokat ahol heti szinten van veszekedés mégis együtt vannak.

Lehet az tartja bennük a lelket

2020. máj. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!