Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt családi veszekedés...

Volt családi veszekedés karácsonykor? Nálatok hogy zajlik?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 08:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk nem volt. Régebben volt mindig, mióta külön családom lett, béke van.

Akkoriban általában anyámat szekálta a testvérem, amit anyám nem visel el, ezért hisztériázva elment. Ez volt a régi forgatókönyv.

2019. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy van.

Ránézek a férjem begajdult fejére, aztán meg sirdogal a reklámokon, majd beül a wc be a telojaval,irkál a idióta lelki társával,akit éppen szivat, ő meg megvigasztalja...


Hát én meg nem bírom szó nélkül..

2019. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
KB 2-3 évvel ezelőttig sose úsztuk meg dráma nélkül. Utána viszont már nem volt veszekedés.
2019. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Sosem volt. Nem is értem az ilyen családokat.
2019. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Miért lett volna? Természetesen nem volt.
2019. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

A szenteste nagyon jó volt, mint minden évben. Csak a szűk családdal voltunk, a férjemmel és a két gyerekkel, nem volt semmi feszültség, ajándékoztunk, ettünk, jól éreztük magunkat.

Tegnap viszont sajnos meg kellett látogatnunk anyósomat, ami mindig katasztrófa, de karácsonykor főleg az. Nem szeretném részletezni. Csak a gyerekeimet sajnálom miatta.

Ma az én szüleimhez megyünk, ők normálisak, szerintem minden oké lesz.

De mindegy, úgyis a 24-e a lényeg, és az szép volt.

2019. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt. Minek? Ezt a pár napot aki nem bírja ki veszekedes nélkül az szégyellje magát.
2019. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk nincs családi veszekedés, nem csak karácsonykor, máskor se. Nem mondom, hogy kisebb vita, nézeteltérés nincs néha, de soha nem csap át veszekedésbe, meg tudjuk beszélni a dolgokat anélkül is.
2019. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Izabella220 ***** válasza:
27%
Általában ott vannak veszekedések, ahol az alkohol okoz problémát valamelyik rokon fejében.
2019. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk inkább a megvendégelésre készülődés közben volt sok a vita, mdg az elégedetlenkedés, aminek rendesen hangot is adtak. Tudod, mikor az ember azt hiszi, hogy mindennek tökéletesnek kell lennie, meg hogy minden a vendég körül forog, ezért nem bír lazítani, helyette inkább az ünnepek végéig ideges, meg agresszív. Én nem paráztam rá se az ajándékadásra, se semmire, éd kicsit se érzem magam emiatt kellemetlenül. Semmi se volt tökéletes, viszont a vendégek meg voltak elégedve, nekem meg nyugodt a lelkem 👌🏻 Mondjuk már igazán vége lehetne a vendéglátásnak, mert így többek közt nem tudok haladni a tanulással se, ami vizsgaidőszakban eléggé mehh.
2019. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!