Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit bonyolult,de kiváncsi...

Kicsit bonyolult,de kiváncsi vagyok mások véleményére. Főleg olyanra aki hasonlóan járt? Adott egy egy éves kapcsolat,ahol meghoztam azt a döntést,hogy elköltözök pedig már úton van a kisbabánk.Bővebben lent?!

Figyelt kérdés

Adott volt,egy feleség és két gyerek amiből az egyik nem a párom vérszerinti gyereke. A válás nem ment,igazából beadva sem lett,mert a gyerekek elhelyezésében nem tudtak dűlőre jutni.(mikor mi össze jöttünk már külön voltak kb egy éve,tehát közöm se volt a szakításhoz)

Kialakult egy rendszer amiben a hét első 4napját nálunk,a többi 3 napot az anyjuknál töltötték a gyerekek. Időközben kismama lettem,tervezett baba volt hatalmas szerelemmel és rózsaszín köddel. Aztan szépen elő jöttek a párom alkohol problémái,iszik mértéket nem ismerve és dühkitörései vannak amire másnap már nem emlékszik.

Én tanultam a gyerekeivel elláttam őket minden téren, ő igazából dolgozott vagy ivott és el volt a világában a barátaival mintha nekem ez lenne a kötelességem. Az anyjuk sem vette ki a részét a gyereknevelésből mert fontosabb volt neki a pasija és minden más.

A virus miatt haza se engedte már az anyjukhoz a párom a gyerekeket úgy járt ki az anyjuk,hogy lássa őket.

Ahogy elkezdett nőni a hasam úgy kezdtem egyre jobban kétségbe esni ettől az egész helyzettől,attól ,hogy a felesége a mindennapi életünk része lett. Voltak gondok a suliban amiről az anyjuk tehetett a gyerekeknek,és ott sem engem védett meg a párom amikor kinyitottam a szám. Kezdtem tőle eltávolodni ezek hatására mert egyáltalán nem éreztem azt,hogy mellettem lenne. Meghoztam azt a döntést,hogy elkoltozok,ahogy megtettem két nap múlva már ott volt a felesége azóta már vissza is költözött mert tönkre ment a kapcsolata. Elmeletileg a gyerekek miatt van ott,és azért mert nincs hol laknia. Ezzel igazából amitől végig féltem csak azt erősítette meg bennem a párom. A kisbabank 2 hónap múlva születik meg,teljesen el vagyok keseredve és megalázottak érzem magam.Amikor megvettem a babakocsit azt mondta,hogy gazdaságilag nem volt jó döntés pont jó lett volna a fia babakocsija nekünk.(előtte régen megbeszéltük hogy újat veszünk,de már így nyilatkozott,kiságyra szintén..biztos velem van a baj,de én nem fogok olyan dolgokat használni amit a feleségével vettek közösen..) Hiába szeretem már soha nem fogok vissza menni ezek után hozzá. Volt valaki hasonló helyzetben?



2020. máj. 14. 16:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
50%

20!


Nem mindegy neki, mert legközelebb ha össze akar egy iylwnnel, akkor tudja, hogy kamuzik.

2020. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Előtte is sejtettem,és szóvá is tettem neki. De nyilván mindig mindent meg tudott magyarázni! 😏
2020. máj. 15. 15:55
 23/38 anonim ***** válasza:
31%
19... pont ezt mondom én is. Ha megegyeznek... de olyan nincs, hogy a bíróság nem dönt a gyermek elhelyezéséről.
2020. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
12%

23!


Hol írtam olyat, hogy a bíróság nem dönt a gyermekelhelyezésrol, ha nincs megegyezés? Sehol.

2020. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Az igazság fáj. Ahogy itt is le lett pontozva az igazság. ;)
2020. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem vitatkozom. Te pontoztál le engem.. de úgy látom, te is le lettél húzva :D hagyjuk szerintem.
2020. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2020. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy megverte a feleségét és mégis összejöttél vele???
2021. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Igen,utólag a feleségtől nagyon sok mindent megtudtam.

Jelenleg együtt vagyunk,párterapiára járunk. Változást semmit nem látok,bár így is indultam neki sajnos.

2021. febr. 5. 08:27
 30/38 anonim ***** válasza:
Kell neked, hogy téged is verjen, úgy látszik.
2021. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!