Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne a helyemben,...

Ki mit tenne a helyemben, hogy kilábaljon ebből a szörnyű helyzetből és végre boldog legyen? Talán a világ legszebb szerelmi kapcsolatából lett ez a pokol!

Figyelt kérdés
15 éves kapcsolatom van, hihetetlenül szerelmes vagyok még mindig. A feleségemről fél éve tudtam meg, hogy már évek óta nem szeret mint férfit /mert túlságosan nyomulós és birtokolni és mindent megadni típus vagyok/, sőt évekkel ezelőtt 1,5-2 évig megpróbálta elcsábítani a legjobb barátomat, aki nem állt kötélnek. Utána gyerekünk született, és utána is mind flörtölgetett a hátam mögött, de ekkor már nem érzett semmit se a másik iránt. Elvileg ragaszkodik hozzám, viszont ezzel, hogy ezt megtudtam teljesen összeroppantam, mérhetelen depresszió uralkodik rajtam, és sehogyse tudunk közelebb kerülni egymáshoz. Ő nem bírja elviselni a régi bűntudat mellett azt, hogy "igazi" férfiként nem lépek túl az egészen és ezzel még levegőhöz se juttatom, meg természetesen nem bízok benne, félek az új csalódástól, szívom a lelkét és mindenkire féltékeny vagyok. Cserébe Ő nagyon ritkán kedves velem, rengeteget kötekedik és cserébe nyugalmat vár, amit természetesen nem tudok megadni. Mindezek tetejében most ikreket vár tőlem!!! Ezek után teljesen lebénít, katatóniába taszít a kérdés: ilyen rosszul élünk, hogy fogjuk felnevelni a gyerekeinket? Végezetül még annyit érdemes tudni rólunk: lakás hitel, közös cég, közös vállalkozás, autó hitel, összefonodó baráti és rokoni kapcsolatok...
2010. júl. 29. 17:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Jé, azt hittem csak a nők között fordul elő "betegesen ahhoz ragaszkodok, aki nem szeret már"

A családi, ismerősi kör nem számít, a vállalkozást ki lehet vásárolni, stb.

Biztos hogy tőled vannak a gyerekek?( Bocsánat hogy felteszem a kérdést...).

Ha a feleséged saját bevallása szerint már nem szeret, mint férfit, akkor mi a kérdés?

Vagy a terhességgel akarja bebiztosítani, hogy még jobban ragaszkodsz egyoldalúan hozzá??

2010. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
100% hogy tőlem van a gyerek, mert egy dologban biztos vagyok, hogy szexuálisan nem csalt meg!!!! Ez volt egy másik probléma közöttünk, neki sokkalta kevesebbet jelentett a testiség! Ő is szeretné, hogy helyrejöjjön minden kettőnk között, csak éppen tőlem várja el, hogy megváltozzak, hogy tudjon férfiként rám nézni, ne egy betegesen rossz kedvű gyászhuszárra.
2010. júl. 29. 18:03
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Rá lehetne venni titeket pl. családterápiára?

Tudom, sokan idegenkednek tőle, pedig az ember találhat válaszokat...


Amúgy ha megpróbálnád visszafogni a nyomulásodat, nem éreztetnéd vele a féltékenységedet, vagyis ha tényleg "férfiasabb" lennél, talán megmozdíthatnál benne valamit... Ja, és ha a kedvesség és humor hiányzik az életetekből, akkor azt azonnal pótolni kell!

És hogy hogyan kell "férfiasabbnak" lenni? Ezt így idegenül nem lehet elmagyarázni. Kéne egy (lehetőleg nő) szakember, akihez elmész, akinek megnyílsz. Aki tud pl. szerepjátékot játszani ill. játszatni.

2010. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Mellesleg azért nem értelek, majdnem elcsábította a haverodat szexuálisan is, ha nem állt volna ellen, akkor ez kész tény lenne.

Azt érzem játszik veled.

Ha már nem szeret, mint férfit és ezt meg is mondja, akkor...?

Ő mit hisz? hogy megszüli a babákat aztán társas magányban éltek tovább? az hogy féltékeny vagy meg nem bízol benne szerinted a "húzása" után baj??

Párterápia 1000-rel, de inkább őt kéne kicsit "észheztéríteni". Sajnálom.

2010. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tényleg kevés humor és vidámság és lazulás van bennem. Amúgy is egy befele forduló, görcsölő típus vagyok, aki elvesztette a teljes önbizalmát és férfiúi önbecsülését. Nagyjából tudom az utat, mi lenne jó, csak... mi lesz ha kérdések, a pozitiv visszajelzések hiánya, a néha rám törő fullasztó depresszió miatt néhány nap után mindig összeroppanok. Néha egészen sokáig tartom magam...
2010. júl. 29. 18:11
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem akart a barátommal szexelni, ismerem, csak el akarta csábítani... Egy kis puszi, egy kis ölelés, titkos összenézések... Több nem is volt nagyon és nem is lett volna... azt hiszem.
2010. júl. 29. 18:13
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem pont ő, meg a "viszonzatlan" szerelem okozza a depressziódat.

Párterápia. Ismerje fel, hogy vele sem oké valami, és a boldogsághoz két fél kell.

2010. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Őszintén ha még lehet vetesse el az ikreket. Durván hangzik tudom, de nem sok jót jósolok nektek a jövőre nézve. Inkább ne szülessenek meg, minthogy gazdagítsátok a csonka családban felnövő depresszióssá váló emberek táborát 2-vel...
2010. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Te azt mondod meg adtál neki mindent és még se volt neki jó,hát ne adj neki akkor semmit.És nem akarok izé lenni de a gyerek kérdés elég homályos .
2010. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%

Nyavajgósabb vagy,mint egy tinilány,komolyan mondom..én is nyavajgok sok dologért,de egy ilyen dologért NEM NYAVALYOGNÉK!!Szegény nagypapa megfordul a sírjában..akkoriban nem voltak ilyen nyavajgós férfiak!

Állj már a talpadra ember!:D

Ne legyél ilyen lúzer meg szánalmas...papucsférj!

(:(: üzenem,üdvözlünk a Nyavajgás Forever nevű klubban..^^

2010. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!