Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek, anyagiak, másnál hogy...

Gyerek, anyagiak, másnál hogy működik?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy munkanélküli lettem a vírus miatt. Életemben egyszer voltam munka nélkül, amikor még nem volt párom.


9 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves gyerekünk.


Eddig úgy volt, hogy a gyerekre teljes egészében én költöttem. Születése óta. Most, hogy nincs munkám, és fogytán a kis félretett pénzem, kellene a gyereknek nyárra szandált venni, de nem tudok most 10 ezer ftokat kifizetni, mégis tőlem várja a párom, hogy megvegyem.

Pedig ő alap esetben is több, mint 2x annyit keres, mint én.


Másnál ez hogy működik?


2020. jún. 7. 12:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

Normáliséknál ez úgy megy, hogy ilyen fillérb_szó k_csögnek nem szülnek gyereket. Hülye voltál, így jártál.

Amúgy biztos most jön majd a "de olyan jó ember", meg a "de úgy szeretem".

2020. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Bele se mentem volna a 3 gyerekbe,"


EGY gyerek van, aki 3 éves. Komolyan, olvasni tudsz?

2020. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%

Igen persze ezt leszámítva egy szent, tökéletes családapa és szerető férj.

Csak épp a gyereket szarja le meg téged.

2020. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan újra kell tárgyaljátok a pénzügyeket, vagy marad a másik opció, külön mentek. De ez így nagyon abszurd, és élhetetlen. Mi lesz, amikor nagyobb lesz a gyerek? A gyerek érdekében és minél hamarabb zöld ágra kell vergődneketek a férjeddel.
2020. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel el is válhatsz, úgy legalább kötelező lenne fizetnie valamit a gyerekre..:D

Ez így úgy hangzik, mintha választottál volna magadnak anno egy “drága hobbit” aztán szívjál vele egyedül

2020. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
20as, igen mennyire jól járna, ha nem az övé a lakás. Tegyük fel, kapna havi 40 ezer gyerektartást, albérletre meg fizethetne havi 80 ezret. Valóban simán megéri elválni:_D
2020. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!