Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szakítás utáni kibékülést...

A szakítás utáni kibékülést követően jobb lett a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen,egy rövid ideig. de aztán minden ugyanolyan lett.
2010. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom,biztos valamelyik kapcsolat jobb lett az újrakezdéskor,de én arra lennék kíváncsi,hogy miért van az,hogy a volt barátnőim utálnak engem? vagyis hát egyikőjükkel sem beszélek szakítás után,az utcán ha találkozunk morcosan mennek el mellettem,pedig egyikőjükkel sem én szakítottam.
2010. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapig igen. Utána minden visszazökkent a régi kerékvágásba.
2010. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát semmi esély rá, hogy jobb legyen a kapcsolat szakítás után?
2010. júl. 31. 11:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem lett jobb... ami nem megy azt nem kell eröltetni. Visszaestünk ugyan oda, és jöttek a bajok ismét.

11:11 énis utálom az ex pasijaimat, kivéve a mostanit:)

Biztosan ellenszenvessé váltál nekik, vagy rossz emlékük van rólad.

2010. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

11:19 vagyok

hát figyelj ez már a felmelegített káposzta esete... ha valaminek vége és újrakezditek az már úgysem lesz az igazi. És ami baj volt addig az ezután is az marad! Képmutatás lesz!

2010. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont.
2010. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor jó a felmelegített káposzta,van amikor nem...van amikor egyszerűen csak nem vagytok még elég érettek egymáshoz, van,hogy tényleg nem illetek egymáshoz.Nekem volt mindkét fajta.


A párom 7 éve barát, de az elején próbálkoztunk.15 évesen elég buták voltunk és éretlenek, 3 hónap után szakítottunk, de barátok maradtunk,vagyis inkább haverok.Közben jöttek mentek az életünkben a fiúk,lányok, nekem volt közben is felmelegített káposzta, de nem ment, viszont a kapcsolatunk jó maradt...aztán 19 évesen Vele,ismét összegabalyodtunk és működni kezdett...már majdnem 3 éve vagyunk együtt,van egy kislányunk, augusztus végén összeházasodunk, tehát van ami működik, van ami nem.Meg kell próbálni, nem a közhelyek alapján kell élni:)

2010. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Több mint egy éve együtt vagyunk. Tegnap megbeszéltük, hogy külön jobb lenne.

Én megbántam, békülni szeretnék.

2010. júl. 31. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki h megbántad és békülni akarsz.
2010. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!