Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mi a jobb? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi a jobb? Ha nem találkoznak az illetők, vagy ha találkozgatnak?

Figyelt kérdés

Én eddig azt gondoltam, hogy szakítás után úgy a legkönnyebb, ha nem találkoznak az illetők. Viszont most szakítottam a barátommal nemrég (fél éves kapcsolat után), és a barátom halálosan belém van zúgva - én már nem érzek iránta úgy -, és azt akarja, hogy találkozgassunk, mint barátok. Hát párszor már találkozgattunk így, és szinte ugyanolyan mintha járnánk, csak annyiból más, hogy már nem érünk egymáshoz.:) Nekem így sokkal jobb, hogy találkozgatunk, de a barátomnak, aki még mindig szerelmes belém, nem az lenne a jobb, ha nem találkoznánk?? Én azt akarom, hogy szeressen ki belőlem, mert fáj a szívem ha belegondolok, hogy ő utánam vágyódik, én meg már nem.:(

17/L


2010. okt. 1. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és szinte minden nap rám ír msnen, rengeteget beszélünk. Én már csak szeretetet, kötődést érzek iránta, nem szerelmet!
2010. okt. 1. 11:15
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen normális és korrekt
2010. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne találkozgassatok. Miért kéne egyáltalán. Olyan szerencsétlenek vagytok, de tipikus hibába estek bele. Megvolt a szakítás és kész. Vagy ha nincs ló, jó a zsmaár is?


Persze pátyolgasdd a barátod, nehogy véletlen felnőjjön.

2010. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fülünyúl ***** válasza:

Vissza akar hódítani, próbálkozik, de tiszteletben tartja az érzéseidet. Leírásodból ítélve nagyon szerethet. Elég ostoba voltál, hogy egy ilyen pasast ott hagytál. Az ilyet azért jobban meg kéne becsülni, mintsem eldobáld mindenféle kis - amúgy megoldható - probléma miatt.


De majd rájössz mikor évek múlva sem találsz hozzá hasonlót, mindről kiderül hogy ilyen meg olyan, és akkor majd te fogsz vágyakozni őutána. Csak addigra meg már lehet, hogy ő nem lesz szabad, az ilyen pasikra hamar lecsapnak a nők.


Szerintem gondold át a dolgot. A szerelemben is vannak hullámhegyek és völgyek, mikor erősebben érzed, mikor kevésbé. Hosszú kapcsolatok esetén átcsap egy olyan fajta szeretetbe, ami pedig sokkal több mint a szerelem, nem megszokás és együttélés. Sokkal több, sokkal meghittebb kapcsolattá válhat a szerelem. Tapasztalatból mondom.

Úgyhogy ha csak egy kicsit is érzel még iránta valamit, akkor gondold át, ha nem, akkor viszont te magad vess véget ezeknek a találkozásoknak, ne strapáltasd feleslegesen csak mert jó hallgatni a bókjait. Ha neked nem kell, hagy meg más lányoknak a fiút a bókjaival együtt.

2010. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Elég ostoba voltál, hogy egy ilyen pasast ott hagytál. Az ilyet azért jobban meg kéne becsülni, mintsem eldobáld mindenféle kis - amúgy megoldható - probléma miatt."

Aprócska probléma, hogy már nem vagyok belé szerelmes??? Az neki sem lenne jó, ha úgy lennék vele, hogy nem vagyok szerelmes belé. Mióta szakítottunk, nem bókolgat. Teljesen olyan, mint egy sima barát barát, semmi több. Csak beszélgetünk, meg hülyülünk. Nekem ez így jó, és neki is, mert ő akarja, hogy találkozgassunk, beszélgessünk. Most van rá esély, hogy amíg találkozgatunk, nem fog kiszeretni belőlem, viszont arra is van esély, hogy rájön, hogy nemis vagyok olyan jó, és kiszeret belőlem. Nem tudom melyik a jobb, de ha nem találkozgatunk, akkor az biztos hogy nagyobb fájdalmat okoz neki. Hosszabb távon viszont lehethogy az lenne a jobb, ha nem találkoznánk.

2010. okt. 1. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

De igen, kérdező, jól látod. Meg kell szakítani vele a kapcsolatot, legalább addig, amíg túljut rajtad. Pillanatnyilag vissza akar szerezni.

És igazad van, ha nem vagy bele szerelmes, bármilyen jó fej is, nem szabad hülyíteni. Neked se jó, neki se.

Az, aki ezt nem látja be, teljesen éretlen egy párkapcsolatra.

2010. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fülünyúl ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

"Elég ostoba voltál, hogy egy ilyen pasast ott hagytál. Az ilyet azért jobban meg kéne becsülni, mintsem eldobáld mindenféle kis - amúgy megoldható - probléma miatt."

Aprócska probléma, hogy már nem vagyok belé szerelmes??? Az neki sem lenne jó, ha úgy lennék vele, hogy nem vagyok szerelmes belé. Mióta szakítottunk, nem bókolgat. Teljesen olyan, mint egy sima barát barát, semmi több. Csak beszélgetünk, meg hülyülünk. Nekem ez így jó, és neki is, mert ő akarja, hogy találkozgassunk, beszélgessünk. Most van rá esély, hogy amíg találkozgatunk, nem fog kiszeretni belőlem, viszont arra is van esély, hogy rájön, hogy nemis vagyok olyan jó, és kiszeret belőlem. Nem tudom melyik a jobb, de ha nem találkozgatunk, akkor az biztos hogy nagyobb fájdalmat okoz neki. Hosszabb távon viszont lehethogy az lenne a jobb, ha nem találkoznánk."


Azt írod neked is jó, neki is jó. Ez esetben viszont nem értem a problémádat.

2010. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, de hosszútávon viszont nem biztos hogy jó neki.
2010. okt. 1. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után majd csak leesik majd hogy a szerelem mindig elmúlik, sosem tart örökké, majd csak a szeretet és a kötődés fog összetartani. De ha a szerelem hamar elmúlik ez azt jelenti hogy nincs tovább, jobb neki ha nem találkoztok, aki azt mondja hogy ez jó neki így hogy a lány akibe szerelmes csak barátként kezeli az hazudik. Szóval pontosítok ez neked jó neki egyáltalán nem.
2010. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem egyenlőre jó megoldást választottatok. Az exed érzi, neki mi a jó, ha már nem akar veled találkozni, azt úgyis jelezni fogja.
2010. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!