Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás utána mi a jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utána mi a jobb? Várni egy kicsit még felépülünk lelkileg vagy inkább keresni egy új társat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
barátokkal lenni és nyitottnak lenni az uj emberekhez
2010. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Sokan fogják majd írni, hogy uhh egyből menjél el bulizni szedjél fel valakit...bla bla bla...


DE! Nagyon fontos levonni a tanulságokat, meggyászolni a kapcsolatot...átgondolni a dolgokat, hogy ne kövessük el még egyszer ugyanazokat a hibákat a következő kapcsolatainkban...!

Ilyenkor érdemes inkább a barátokkal lenni...! Önmagunkkal foglalkozni stb!

De...ez az én szubjektív véleményem...:)

2010. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit kell egy kapcsolaton meggyászolni?

Nem tudom én úgy vagyok vele, hogy sosem siránkozom egy szakítás miatt. Minek rontsam el a kedvem és a közérzetem, hülyeség ezen siránkozni és emiatt nem összejönni esetleg valakivel. Persze nem azt mondom, hogy már aznap este menj és szedj fel valakit, de az élet megy tovább. Ha pedig jön egy lehetőség, akkor azt ki kell használni.

2010. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én úgy voltam vele először, hogy hagynom kell magamnak egy kis időt még átgondolom, aztán foglalkozom a barátokkal és talán végre egy kis idő magamra is jut, de elbizonytalanodtam... az exbarátom a kapcsolatunk után majdnem azonnal (talán egy-két nap) lett új b.nője.. gondolom elvannak, ha csak nincs valaki mással már azóta. Ő végülis folytatta az életét mintha mi sem történt volna és ugyanúgy van valaki, akivel megélje azokat a nagy pillanatokat.. (igaz lehet mindig más.. de ez már legyen az ő gondja) Szóval amíg ő ugyan úgy éli vidám kis életét, rám néha rámjön a magány.. a hiánya.. az hogy valaki szeressen.. Szóval ezért tettem fel lényegében a kérdést, mert úgy éreztem lehet borul az elméletem és az a jobb, ha nem is rögtön, de kis időn belül van az embernek egy új kapcsolata? Nem fog így kiégni? És ez tényleg jobb?
2010. máj. 26. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:
kinek mi jobb az elég szubjektív, csináld azt amire vágysz, mire vágysz? én személy szerint szakítás után a barátaimmal voltam egész nap, hogy eltereljem a gondolataimat, aztán miután kihevertem, ujra minden a régi kerékvágásba állt, mentem csajozni, éltem tovább az életem
2010. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok...

Akkor sz@r...ha társfüggő valaki...akkor nem tudja ennyire elviselni a magányt...

Mert más kérdés egyedül lenni és magányosnak lenni...

Aki egyedüllét saját magunk jelenléte..., míg a magány egy másik személy hiánya...

Meg kell tanulnod egyedül is létezni...

2010. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Az egyedüllét
2010. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sok a kérdés ezzel kapcsolatban: Milyen szoros volt a kapcsolat? Szerelem vagy csak a szex volt, ami összekötött benneteket? Igen nehéz a szakítást elviselni, ha egy jó lelkű, intelligens, okos, jó kinézetű embertől kell elszakadnod, mert az utána következők "minőségben" nehezen éri el azt a szintet. Fordítva is lehet, amikor egy furkótól szakítasz. Na akkor meg örülj... Nagyon nehéz a válasz, hiszen mindnyájan mindent másképpen élünk meg.
2010. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem boldog egyedül, akkor mással sem lesz az, akár rögtön másik kapcsolatba lép, akár vár vele.
2010. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!