Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kiköltöztek külföldre!...

Akik kiköltöztek külföldre! Nem sajnáltátok itthagyni az idős szüleiteket? Ki gondozza őket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
annyira még nem idősek,nem kell gondozni őket. de amúgy testvérem magyarországon van , egy városban velük és nem is szándékozik elköltözni. szóval legalább valaki ott van a közelben.
2010. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De sajnáltam őket. Viszont minden héten hazajövök és bevásárlok nekik. Ez még mindig jobb, mintha mindnyájan éhen halnánk...
2010. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Évek óta külföldön élek.Nem sajnáltam otthon hagyni a szülőket.

1. Apám éli az életét.Még kiutazásom előtt 2 éve újra nősült,és elvan a feleségével..Ha haza látogatok akkor meglátogatom..

2.Anyámmal több éve nem tartom a kapcsolatot,mert nem vagyok kíváncsi egy alkoholistára..Fogalmam sincs mi van vele,és nem is érdekel..Most csak azt kapja amit ő adott..

2010. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálni sajnálja az ember, de a saját életét kell élnie mindenkinek, nem a szüleiét.
2010. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem idősek, a párom szülei idősebbek, de ők is csak 55 körüliek. Sajnáljuk, hogy kinn kell élnünk, hogy nem látogathatjuk meg egymást gyakrabban, mint évente egyszer, de ez van, ilyen az élet, nem tudtunk otthon elhelyezkedni, ők ezt elfogadták. Most még jobban sajnálom, mert a héten megszületett első gyermekünk, és nem láthatják azonnal az unokát. Anyósomnak ez az első unokája, de 3 hétre ki tud jönni pár hét múlva.
2010. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem apám idős (mire én kimennék, 60-on felül lesz) és félek itthagyni anyámnak meg tesómnak őket, mert nagyon felelőtlenek. Ráadásul ki tudja anyámmal mikor történik valami, ő fiatal, de nagyon rossz az egészségi állapota. Viszont nekem meg az a nagy vágyam, hogy kimehessek külföldre. Csak úgy érzem, mintha az itthoniakat cserben hagynám ezzel.
2010. júl. 31. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük a dolgot, mondd el nekik ezeket, de a lényeg, hogy a döntésed után ne rágódj a dolgon! Egyébként meg pár hónapra nyugodtan kimehetsz, szétnézni, szokni kúúttúúrát. Ha bejön bejön, ha nem, haza jössz. Semmi gond. Gondolom nem Új-Zélandra mész, Európában meg mindenhova eljutsz két órán belül repülővel "fillérekért". No para.
2010. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mész, lehet, hogy késöbb már nem lesz lehetöséged és egy életre megbánod. Sajnos nem mindig tud úgy dönteni az ember, hogy mindenkire tekintettel legyen.
2010. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!