Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszik szerintem a lányom!...

Haragszik szerintem a lányom! Mit tegyek? 1hónap múlva lesz a 18. születésnapja és előre magkapta az ajándékát. Az ajándék egy hinta ágy és parfüm meg pár pipere dolog.

Figyelt kérdés
A lányom nem hiszem hogy nagyon örült a napágynak, bár nem vettem észre, csak ezt gondolom.Szerintetek is rosszul tettem hogy azt vettem neki, mert régen mondta hogy olyan kényelmes és jó volna nekünk is egy olyan.
2010. júl. 31. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Örüljön, hogy ennyit is kapott!
2010. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Én 16 éves vagyok és a családomnak már mondtam ,h születésnapomra ne vegyenek ajándékot,hanem adjanak inkább pénzt.

Lányod sokkal jobban tudja,h mire van szüksége neki..

Pl a hintaágy az sztem nem a megfelelő ajándék,mert fogadni merek,h nálatok nem csak ő használja.

2010. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért haragudna, azért mert napágyat vettél neki vagy mert korábban megkapta?
2010. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
ha nem tetszik neki, ki is tagadhatod már a családból
2010. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet hogy ezt inkább magadnak vetted mintsem neki? :D
2010. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem személyre szóló, nem csak övéé.. meg olyan általános nem egyedi. rosszul etted hogy azt vettél neki, a lányod azt mondta "nektek is kéne olyan" nem azt hogy neki! azt nem tudja kisajátítani, és bevinni a szobájába.
2010. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Azt szokták mondani, hogy minden ajándéknak örülni kell de én mindig is utáltam, hogy anyámék vettek teljesen fölösleges dolgot ami nekem nem is tetszett.

Inkább adtál volna neki pénzt és azt vesz amit akar.

Nővérem is volt mikor vett nekem kötött pulcsit ami egyrészt marha gázul áll rajtam és még nagy is. Ott van 2 éve a szekrényben. Ezért fölösleges venni bármit is. Inkább akkor vegyen egy tábla csokit és kész. Nem várom el, hogy költsenek rám de marhára felidegesít, hogy ha valami hülyeségre van elcseszve az a kevés pénz is.

2010. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Szeretném ha te lennél az anyukám:)én nagyon örülnék ezeknek:)
2010. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
52%
szerintem ha már régota mondogatja örlhet hogy megkapta.
2010. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Most napágy vagy hintaágy?

Egyébként én már külön a parfümnek is örültem volna,mert én csak azt kaptam 17.-re.De mivel 18. szülinap,ezért szerintem is kicsit gáz egy hintaágy/napágy.Itt arról van szó,hogy felnőtt lett a lányod,és valami személyesebb ajándékot kellett volna adnod.Nem feltétlenül attól értékesebb valami,hogy drágább.Gondolom az ágy sem volt valami olcsó,azon a pénzen kaphatott volna egy nyakláncot,ékszert vagy a pénzt odaadni neki.18 évesnél már nem lehet tudni mit szeretne,és inkább kérdezzék meg tőlem,mint hogy felesleges dolgokat kapjak.És gondolom nálatok lakik még,kiteszitek az udvarotokra,hát az milyen ajándék?Nem tudom mit kéne tenned,kérdezd meg tőle mit szeretett volna,ha van rá lehetőséged engeszteld ki valamivel.

2010. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!