Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek zárkózott...

Hogyan legyek zárkózott családtaggal szemben úgy, hogy ne látszódjon rajtam, hogy haragszom?

Figyelt kérdés

Realista vagyok, szörnyen nem bírom elviselni az igazságtalanságot, mégis én vagyok beàllítva mártírnak, hülyének, és aki nem tud semmit. Jó emberismerő vagyok, hamar kiszúrom, ha valaki hülyének néz, és színfalak mögé is átlátok.

Úgy érzem, ideje falat emelnem bizonyos személyek felé. Amit tudok, mert egyébként introvertált vagyok, de hogy csináljam azt, hogy vastag falat is emelek, de ne is látszódjon rajtam, hogy haragszom?

Mert ha látszódik rajtam a harag, akkor megint vita van, hogy "mi bajom", ha kifejezem a nem tetszésemet, akkor megint én vagyok hülye meg aki "mindig pukkad".



2020. jún. 12. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha nagyon nem akarod mutatni, akkor nyugalmat kell magadra erőltetni és pókerarc...

Én nekem is meg kellett tanulni ezt a kétszínű anyósomékkal szemben. De amúgy nagyon utálatos, hogy színészkedni kell, de mondjuk náluk is muszáj... Ez taktika.

2020. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1, nagyon szépen köszönöm kommented!

Nincs más választás, mint a színészkedés?

2020. jún. 12. 20:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél hideg. Vagy diplomatikus. Ne kezdeményezz felesleges beszélgetést. Kb ennyi :/
2020. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Vállald a haragodat, másképp egész életedben meg fogsz alázkodni az előtt, aki bánt. Nem normális ilyen alázatosan élni. LÁSSA az a rohadék, hogy mérges vagy! És ha beléd köt, kiabálj neki vissza. Vagy megtanulod megvédeni magad, vagy pocsék életed lesz.
2020. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen #4 jól mondja! Lázadj!
2020. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem jó a lázadás.

55 évem alatt megtanultam.


Te fiatabb vagy tanuld meg a leckét.


1 maradj csendben.

2 pokerarc

3 gondolkodj


Aki hazudik nem neked hazudik.

Ahhoz meg mi közöd?

2020. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Ne talalkozz vele...
2020. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Kizárólag olyan dolgokról szabad beszélni velük, mint az időjárás, a növények fejlődése, stb. Beszélsz is velük, téma is van, de semmit sem tudnak meg, amit használhatnának ellened.
2020. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Ez sem jó, mert abból is ki tudnak hozni egy történetet amibe te vagy a hű..e.


Ha muszáj veluk5 beszélni, legyél látványosan bunkó .

Meg lekezelő.

2020. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Felszínes, semleges témák. Semmi személyes tartalom. Politika sem.

De a legjobb, ha őt beszélteted, lehetőleg nyitott kérdéseket válassz. Esetleg kérj tanácsot semleges témában (milyen fajta tulipánhagymát ültess, blabla...)

Bedobhatsz tipikus közhelyeket,gumicsontnak, amin órákig tudnak vitazni az emberek. Aztán szépen háttérbe is vonulhatsz, ellesznek maguknak.

Vacak, hogy nem opció a kapcsolat megszakítása vele, és ilyen lavírozásokra van szükseg, de valóban van az a helyzet.

2020. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!