Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért léptek át a születésnapo...

Miért léptek át a születésnapomon?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom és a férjem rendezett meglepetés bulit, az utolsó napokban szólt, h meghívott mindenit és készüljek rá, így nem volt teljes meglepetés, mondhatni egyáltalán nem. Amúgy is sokan nyaralnak, így lemondták, de a legdurvábbak azok voltak akik egy negyed órával előtte szóltak a férjemnek. A végén egy pár jött, ők is két óra késéssel értek ide. Nem vagyok egy nagy magam ünnepeltetős, de baromi szarul esett, h a legtöbben még fel se hívtak, v nem is üzentek szülinapom alkalmából, pedig ebben a baráti körben ez szokás volt és meg is voltak hívva. Valamelyest "megnyugtatott" h tegnap voltunk egy kerti sütögetésen a Balatonnál és ott pl csak mi mentünk el a meghívottak közül, mert mindenki talált valami nagyon rossz kifogást az utolsó pillanatban. Baromi rosszul esett, h egy csomóan nem vették a fáradságot h legalább felköszöntsenek, pedig mi mindig is nagy gondot fordítottunk erre. Úgy gondolom h kezdünk nem törődni a másikkal, a barátok csak úgy átlépnek az ember felett, ha jóban nem megy, akkor rosszban fog? Ezt már általános felfogásnak látom, h nem baj ha csak az utcsó pillanatban dobok egy sz@r kifogást, kit érdekel, ha a vendéglátó készült, bevásárolt, főzött...
2010. aug. 1. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Na ezért nem csinálunk mi soha ilyen parádékat.
2010. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg nagy bunkóság volt részükről!!Ilyen emberekkel miért tartod a kapcsolatot?gondolom ha problémájuk van akkor meg rohannak!Én kiszelektáltam már az embereket körülöttem.
2010. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most gondolkodtam el, mert ez nagy lecke volt, ha akkor tudnak hívni, mikor költöznek, kell a kocsi...stb....akkor ha elhívjuk őket tudjanak már ideböfögni.....nekem természetes volt, ha nekik van valami akkor segítek amiben tudok, de így utólag palimadárnak érzem magam
2010. aug. 1. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

jó nagy bunkók! kár, hogy tudtál a "meglepetésről", nekem is rosszul esne... egyszerűen nem is barátok, nem törődnek veletek, most legalább kiderült, ne foglalkozzatok velük.


az oké hogy 1-2 ember lemondja, közbejöhet valami, de nem is az utolsó pillanatban értesítették őket, sokkal korrektebb lett volna már akkor szólni, hogy nincs kevünk , nem megyünk, és kész :(

2010. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, hogy ilyen emberekkel vagy körülvéve és együttérzek, mert nekünk is vannak ilyen "barátaink".

Lányom szülinapi buliját utólag mondták le. (magyarázat: "gondoltam, ha nem vagyunk ott, egyértelmű, hogy nem tudunk menni" Hááát, parasztok! Nem értem, miért ilyenek bizonyos emberek. Persze fordított esetben óriási lett volna a megsértődés. Jó fél éve nem tartjuk a kapcsolatot, csak ők hívogatnak, de nem tudom,minek. Az ilyen nem barátság.

2010. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nekem fontos volt a barátságunk, elnéztem sok mindent, h most depressziós, most nincs kedve, szinte én találtam ki helyettük a kifogásokat, de most elég h veszi valaki a "bátorságot" h negyed órával kezdés előtt dobjon egy sms-t a férjemnek, lesz@rom a depresszióját, azt hiszi körülötte forog a világ?

Egyébként előző nap egy nagyon régi barátnőm köszöntött fel, ő nem felejtette el, pedig évekig másfele sodorta az élet, meg akik eljöttek azokkal is jó volt együtt. Hajlok arra h hagyjuk ezt a mímelt "barátságot"....

2010. aug. 1. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!