Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezére esett a szüleimnek...

Nehezére esett a szüleimnek megköszönteni születésnapomon (szóban! )?

Figyelt kérdés
Már megszoktam, hogy évek óta nem kapok semmilyen ajándékot, de az elég sz.rul esett, hogy annyit sem mondtak hogy boldog sznapot. Elég lenne ez az egy mondat, nem kívánok semmi mást, mert úgysem kapnám meg. Vagy most csak én csinálok a bolhából elefántot?
2010. dec. 10. 13:08
 1/9 Andika001 válasza:

Boldog szülinapot!!!

lehet később vagy pár nap múlva köszöntenek fel:)

2010. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább ennyit megérdemeltél volna.Nem lehet,hogy valami nagy gond miatt ment ki a fejükből?
2010. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom!


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Reklamáld meg nekik!

Lehet nekik annyira nem fontos ez az egész, mint neked. Pedig persze kellene, hogy fontos legyen.

Nekem pl. a férjem olyan, hogy ha épp nem tudott ajándékot beszerezni, akkor nem is köszönt fel szóban sem. Csak ha tud mellé adni vmit. Sose értettem,eleinte nekem is rossz volt, de rájöttem, hogy ő ilyen és kész, nem foglalkozok vele.

2010. dec. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha már felnőtt, elköltöztél már, akkor lehet hogy úgy gondolják, hogy ez már nem olyan fontos neked, meg ha nem minden nap találkoztok, akkor majd akkor köszöntenek, ha legközelebb látnak. Ha még velük laksz, és fiatal vagy, akkor ez figyelmetlenség, és bunkóság a szüleidtől.
2010. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Andika és 13:16 köszi^^


13:15 - nincs semmilyen gond tudtommal. akkor látványos felfordulás lenne, most meg csak sima hétköznapok.


13:47 - 16 lettem.

2010. dec. 10. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!

Ne haragudj a szüleidre, nem éri meg senkire haragudni, akkor sem, ha igazad van, mert csak magadnak ártasz az idegeskedéssel.

2010. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne idegeskedj!! ma van a születésnapod! ne rontsd el ilyenekkel ezt a napot!!!


Boldog Születésnapot!!!! <3


16/L

2010. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 16 éves vagy, akkor nem tudatosan felejtették el..Talán bűntudatuk is lenne, ha eszükbe juttatnád. Ne fogd fel tragédiaként szerintem, esetleg állj eléjük, és kérd, hogy tépjék meg a füled!:)

Én is gyakran felejtek el dátumokat, pedig egy héttel előtte már készülök, aztán a végére csak kimegy a fejemből:S

2010. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!