Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy a csaladomat...

Normalis, hogy a csaladomat jobban izgatja egy kutya mint a kisbabank?

Figyelt kérdés

A hetvegen potoltuk az eddig elmaradott szulinapokat es a kisbabankat is most mutattunk be a csaladnak eloszor. (5 hetes) A szuleimnek voltunk.


A testverem is eljott es hozta a kutyajat is.


Lehet velem van a baj, de a kutya mindenkinek sokkal erdekesebb volt mint a kislanyunk. Egesz nap ot nyuztak a lanyunkat meg le se.. na ertitek.


Ezert eleg hamar el is jottunk. Ma elmondtam anyanak, hogy ez nevetseges volt es marha rosszul esett. O pedig nyugtatgatott, hogy nem is igy volt.


Szerintetek most ezen jogosan buktam ki?



2020. jún. 22. 13:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Azert ezen nem kellene ennyire felhaborodni. Tenyleg kicsit fura, de na. Legjozelebb menjetek el csak ti anyuhoz meg apuhoz.
2020. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
23%
Hát szemétség volt mindenki részéről hogy a kutya jobban érdekelte őket. Jogos a felháborotságod
2020. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg kéne hallgatni a másik felet is, nem arra alapozni, amit egy hisztis anyuci mond. Persze, elvártad volna, hogy mindenki térdre borulva áldja a dedet. Nem mindenki szereti ám a kölköket! Én se néztem volna rá, bezzeg a kutya!
2020. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
86%
Inkább örülni kellene, hogy a kutya miatt nem ugrálták körbe a gyereketeket. Neki is rossz lenne, nektek is rossz lenne, nem értem miért csináltok belőle hiúsági kérdést. A kisbaba egy ember, csak még kicsi, a kutya pedig egy kedvtelésből tartott állat, előbbit nem kellene úgy körülugrálni, mint valami játékot, utóbbi meg lényegében azért van.
2020. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
Hát, az átlag anyuka nem örül, ha az újszülöttet mindenki meg akarja fogni, meg akarja puszilgatni, stb. Gondolom a rokonság is úgy volt vele, megnézik a gyereket, aztán annyi, mielőtt anyukából anya szörny lenne. Egy kutyát meg folyamatosan lehet nyüstölni. Nem kellene ebbe többet bele képzelni, mint ami. Amúgy is egy frissen szült nő azt hiszi hogy körülötte meg a gyereke körül kell hoyg forogjon a világ és ha valaki véletlenül kicsit félrenéz a gyerek áhítatos bámulása helyett kb keresztre feszítené az illetőt
2020. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de mit kellett volna nyúzni a babán? Mondjuk akkor meg az lett volna a bajod...
2020. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeretem a gyerekeket, pláne a pici babákat. A kutyákat viszont imádom, milliószor könnyeb velük foglalkoznom mint egy gyerekkel. Egy gyerekkel nem tudok mit kezdeni.

Én illendőségből megnéztem volna a babát és mondta volna hogy "decuki" (tehát hazudtam volna), utána viszont a kutyával játszottam volna végig.


23/L

2020. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%

Az 5 hetes babád eszik, alszik, idegen kezében sír. Mást nem nagyon csinál, és azt sem hiszem, hogy körbe akartad volna adni mindenkinek, fejenként körbe nyalni, helyetted foglalkozni vele,mert "jaj, itt az unoka". Az ilyen picik annyira törékenynek tűnnek, na meg a rokonok sem hiszik, hogy azért vitted el, hogy vele legyen tele a kezük.

Te vagy nyitott felfogású vagy, vagy szabadulni akartál picit a tehertől és csak gyönyörködni benne egy kávé mellett. Ez sem rossz, de akkor egyértelműen közölni kell anyukával, hogy fogja meg az unokáját, míg te iszol egy kávét.

2020. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%

Mit kellett volna csinálni a kisbabáddal?


Szerintem a hormonok még mindig túltengenek benned, azért van ennyire érzékeny.

2020. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
74%
Engem is a kutya érdekelt volna jobban. 7essel egyetértek.
2020. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!