Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik (csinál úgy...

Miért viselkedik (csinál úgy ) a húgom, mint néhány állat?

Figyelt kérdés
Azt mondta nyaraláson, hogy ló akar lenni, mostanában meg kutyának és macskának képzeli magát. Már 1-2 éve megy ez, és kicsit idegesítő (ő 6 éves)

2019. aug. 7. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a választ. Mert hatéves, vagyis még GYEREK! Nincs ezzel egyelőre semmi gond!
2019. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Szegény anyukámnak hányszor kellett végig hallgatnia, hogy milyen fajta kutya vagyok, milyen színű, hol van folt a lábamon, és hányszor kaptam csokigolyót tápként , tálkába.
2019. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én nyuszi voltam ennyi idősen. Szétszórtam a lakásban a vadgesztenyét, és utána nyusziként összegyűjtöttem, hogy az a téli betevőm. Meg cicaként mindig tálkából tejet ittam. A kérdésre válaszolva, teljesen normális. Ezt nevezik szerepjátéknak. AZ óvodáskor jellemzője.
2019. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális! Aranyos kisgyerek,a korára jellemző az állatosdi. Had játszon, még gyerek, az a dolga!
2019. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ebben a korban a gyerekek játszanak ilyet. Az a neve, hogy szerepjáték.
2019. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
95%
akkor kezdj el aggódni, ha már 12-13 éves lesz és még mindig ezt csinálja :D
2019. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Én meg ennyi idősen egy esernyővel ugrottam le egy kb fél méter magas tőkéről, és azt képzeltem h ejtőernyőzöm. Örülj neki, h boldog gyerek, mer álmodni. Ezt később úgyis átváltja a nehéz felnőttkor.
2019. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Lányom 9 éves és hol kutyának képzeli hol macskának,hol lónak mikor minek képzeli magát,engem nem zavar és csak otthon csinálja .
2019. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Kisfiam ötéves korában kapott egy plüss pingvint, akkor kicsi pingvin volt, mi meg (feleségem és én) anyapingvin és apapingvin, akikhez bújt a kicsi pingvin.

Előtte kiscsibe volt, aki a tyúkanyóhoz (feleségemhez) szeretett bújni, ill. időnként a kakashoz (énhozzám).

2019. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 3.-os koromban képzeletbeli lovon lovagoltam. Gyerek még, majd kinövi
2019. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!