Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám szétszedett a barátnőmme...

Norby2500 kérdése:

Anyám szétszedett a barátnőmmel! Úgy volt hogy holnap megyek hozzá de trágár és csúnya ocsmàny szövegeket mondott a barátnőmnek és ezért szakított velem. Mitévő legyek? Ömgyilkossági kísérlet kavarog a fejembe.

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 01:13
1 2
 11/20 Petneki József válasza:
66%

Kérdezőnek: ahogy előttem már mondták, lesz majd elég időd halottnak lenni, nem kell még siettetni is. Valóban, ha annyira szeretett volna a barátnőd, akkor nem szakított volna veled ilyen dolog miatt. Az igazi szerelem sokkal nagyobb dolgokat is túlél, mint egy szülői beszólást.


#10-es hozzászólónak: nem kéne elítélni a kérdezőt ilyen minimális információ birtokában. Amikor szerelmes az ember, akkor nem a radcionalitás diktál, ez eszedbe jutott már?

2020. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igaza van a 10-esnek. Ott már bajok vannak a fejben, ahol egy ilyen atrocitás után az öngyilkosságot fontolgatja valaki. Mi lesz ha más csalódások is érik az életben? Munka elvesztése például... Akkor is a Dunának megy?
2020. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosságot verd ki a fejedből, mert semmit nem fog megoldani!

Ráadásul van rá esély, hogy a barátnő egész életében magát okolja majd ezért!

Kicsit több részletet írhatnál, pl mennyi ideje voltatok együtt, mi okozta a probléma forrását Anyukád és Barátnőd között, és te mit tettél, barátnőd pontosan miért szakított!

2020. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Semmi infót nem adsz, miért tette anyád.

Figyelembe kell venni, hogy veszekedéshez min. két ember kell, ez megvolt.

Ibmeretlenül is, nem tartom valószinűnek, hogy anyád minden ok nélkül leírottjaid szerint viselkedett volna.

2020. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kiderült hogy csak kihasznált.
2020. júl. 19. 00:49
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejtenéd bővebben?
2020. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ki használt ki anyád vagy a csajod?
2020. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nyilván a csaja. Hozza ide, vigye oda, ez kell, meg az kell..

Én erre tudok gondolni.

Látod kérdező,nem kell egy csalódás miatt azonnal a Dunának szaladni.

Nézd a pozitív oldalát a dolognak. Kiderült, hogy a csaj csak kihasznál, nem tudja folytatni még ki tudja meddig. Keress egy normális értékrenddel rendelkező csajt és legyél boldog!

2020. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18# Az közel sem biztos, hogy a csaja. Ugyanis vannak olyan anyukák, akik nem engedik felnőni a kisfiúkat és szétrombolják a kapcsolataikat.

Egy felnőtt férfi nem az anyukája befolyásolására szakít a csajával! A kérdésben tisztán látszik, hogy a szakítás a veszekedés Nem a kérdező döntése volt.

2020. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a kérdező döntése, mert szereti a csajt.

Viszont ha a csaj is szerette volna, nem azonnal szakít, amikor a kedves mama elkezd magyarázni.

Ezért gondolom, hogy a csaj használta ki, de a csaj rájött, hogy amit a srác nyújtani tud, az nem ér meg neki annyit, hogy a kedves mamát is hallgassa, így inkább továbbállt.

Ismerem azt a típusú mamát, akit leírtál, volt hozzá szerencsém, de még véletlenül sem az ő pofázása miatt ment tönkre az a kapcsolat. Ha én szeretek valakit, magyarázhat nekem az anyja, mert nem érdekel. Nem pedig azonnal lelépek. Ez szerintem a kis csajnak csak egy nagyon jó kifogás volt.

2020. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!