Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódom anyukámért. Már volt...

Aggódom anyukámért. Már volt öngyilkossági kisérlete. Most egy csomó gyógyszert találtam nála. Elevegyem tőle?

Figyelt kérdés
Találtam a szekrényben eldugva lokren-t bisoprolol- t alprazolam sandoz-t, doxycyclin-t és apranax 275mg - t. ezek csak azok amiket megtaláltam. Aggódom, hogy elvegyem e tőle, de nem akarom megbántani sem. Tanácstalan vagyok. Azt se tudom, hogy egyáltalán ezekkel a gyógyszerekkel árthat e magának, lehet, hogy tök fölöslegesen rágódok rajta?

2017. szept. 11. 19:51
 1/8 ProGamer20060328 válasza:
51%
Szerintem kérdezd meg van e valami baja é ha igen utánanézel hogy mi kell rá,ha valamelyik nem kell dugd el. Mint ahogy a mondás tartja:Jobb félni mint megijedni.
2017. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lokren,Bisoprolol vérnyomáscsökkentő

Alprazolam nyugtató

Doxycyclin antibiotikum

Apranax fájdslomcsillapító

2017. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem leginkább azt figyeld, hogy az Alprazolamból mennyi fogy.
2017. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor az alprazolamot szemmel tartom.
2017. szept. 11. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk szóba is állhatsz vele titkos megfigyelés helyett. Ha valami baja van, és nyitott fülekre talál, azt elmondja. Az emberek ritkán akarnak tényleg öngyilkosok lenni, valójában csak odafigyelésre vágynak.
2017. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy segítsek, a Bisoprolol-ratiopharm szívgyógyszer, vagyis szívritmusszabályzó. Anyudnak ezeket mind felírták? Mert mindegyik vényköteles. Az a baj, hogy ezek nem okoznak halált, viszont kiköthet a pszichiátrián, kimossák a gyomrát, és az alapbetegsége ugyanúgy megmarad. De gondolom, ezt neked nem kell mondanom, mert az öngyilkossági kísérletesek több hétig kórházban vannak a pszichiátrián. Ha elveszed tőle, előbb-utóbb talál más megoldást. Próbáld rávenni, hogy menjen kórházba, mert teljesen biztos, hogy mély depresszióban szenved. Azt, hogy hogyan, azt sajnos nem tudom. Te ismered őt. Sajnálom, tudom, hogy nehéz neked is...
2017. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de nagyon légy résen. Főleg anyukádat figyeld.

Én is átestem ezen fiatal koromban. Az én anyukám akkor abból vette észre, hogy gyorsan eltűnt kb fél liter innivaló, és nyilván ennyire nem vagyok szomjas. Rögtön tudta, mit csináltam.


És utolsó, másnap kiengedtek a kórházból.

2017. szept. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy gond van a szívével és azért dugdossa a gyógyszert, mert nem akarja, hogy tudd? Beszélgess vele mielőtt elszeded a gyógyszereit.
2017. szept. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!