Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feljelentenétek édesanyátok...

Ti feljelentenétek édesanyátokat? Többi lent

Figyelt kérdés
Anyukám pszihes beteg. Nevelőapámmal 6 éve élnek együtt. Nevelőapám kórházba került, mert fagyállót tettek az alkoholjába(amit csak akkor ivott ha anyukam megengedte neki) . Rendőrség nyomozott de nem talált bizonyítekot es anyukam szerint lezartak az ugyet(ami nem biztos mert anyam mindig hazudik) . Hazudott azzal ,hogy miert kerult korhazba neveloapam, és az elejetol kezdve temetni akarta. Akárhányszor mesélte el a történetet,mindig mást mondott. Pár napja a halálhírét keltette .de ezzel lebukott. Utálattal beszélt nevelőapámról,aztmondta megváltas lenne neki a halál.most neveloapamat hazakuldtek a korhazbol. Anyuhoz. Én szerintem anyu mérgezte meg, és félek, hogy újra megpróbálná.betelefonaljak a nyomozohoz elmesélni neki ezeket a dolgokat? Minimum egy kenyszergyógykezeles kellene anyámnak,mert durva ez az állapot. Félek megpróbálná megint ezennel sikeresen.

2014. dec. 18. 01:47
1 2 3
 1/22 savanyújóska ***** válasza:
95%
Ahogy így leírtad a dolgot, igen, be kéne szólni. De egyrészt acélozd meg az idegeidet, mert a rendőrség egyrészt bürokrácia, és néha idegörlően lassú és körülményes, másrészt elsőre nem biztos, hogy komolyan vesznek, ha nem vagy elég határozott (jó lenne, ha ugyanoda mennél, ahol az előző ügy futott, és tudnál hivatkozni arra az ügyre, ügyiratszámmal). Ez annyiban lehet macerás, hogy nem biztos, hogy bent lesz az ügy előadója, és lehet később kell visszamenned feljelentést/vallomást tenni.
2014. dec. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy németországban élek maximum ha behívnak akkor tudnék hazamenni,de telefonon mindenkepp szólnek.csak az a baj, hogy nekem sincs konkrét bozonyitekom, képek vannak amikor kiírták, a halálhírét,hangfelvétel ahogy elmeséli a történteket, de ez semmi.. Meg nem tudom mit mondhatnék a telefonba..:/
2014. dec. 18. 02:00
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Te még anyukáddal laksz? Mert ha igen, esetleg rád is veszélyes lehet. Igen, szólni kellene, de inkább egy felnőttnek, ha van olyan, akiben maximálisan megbízol. Ha tényleg nem beszámítható, akkor nem büntetik meg, csak kényszergyógykezelésre küldik. A nevelőapád egyébként mit tud mindebből? És milyen a viszonyuk anyukáddal?
2014. dec. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ja, most olvasom a válaszod. Bocs.
2014. dec. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18, remélem komolyan vesznek. Nem akarok hónapokig rendőrségre mászkálni, de ahogy látom mennyire tönkrement az az ember a méregtől, anyámnak meg egy aprócska bűntudata sincs.. Tenni akarok! Mindenki tudja a családban, hogy ő volt.a rendőrség is sejthetné,meg tudják h pszihésen már kezelve volt, nem értem hogy zárhatták le az ügyet. Ha valóban lezartak
2014. dec. 18. 02:07
 6/22 A kérdező kommentje:
Elöbb skypoltam velük,anyám ugyanolyan gonosz volt mint eddig,neveloapam meg alig emlekszik rá.az eskuvőjükre se meg semmire anyuval kapcsolatban.
2014. dec. 18. 02:16
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Én mindenképpen lépnék. Egyrészt a családtagok épsége érdekében, másrészt anyukád egészsége miatt. Ha ilyen állapotban van, az neki sem jó, ha nem kezelik, valószínűleg még rosszabb lesz az állapota.
2014. dec. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Mármint a mérgezés mellékhetás a miatt nem emlékszik, vagy "ő már nem is emlékszik rá, mikor voltak boldogok" módon?
2014. dec. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos ez az az eset, amikor lépni kell.

Nevelőapád nem sejt semmit? Vagy vele is vannak problémák?

2014. dec. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nevelőapám ízig vérig jó ember, nagy tudása van, és rendkivul intelligens. A mérgezés miatt elvesztek az emlékei, kicsit kancsalít a szemére, szenved.. Hiába mondják, hogy anya csak egy van.. Volt hogy a saját fia halálhírét keltette... De mindent megúszik,mert okos. De egy ilyet .. :(
2014. dec. 18. 02:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!