Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyrehozhatatlan a problémánk...

Helyrehozhatatlan a problémánk, ha már az internetről rendelünk bizonyos dolgokat?

Figyelt kérdés

Szóval, nem működik a szex a párommal. Eddig jó volt, bár nem az igazi, de jobb mint most.

Már oda jutottam, hogy elhagyom, mert inkább szenvedés az együttlét, mint élvezet.

Mintha kihűlt volna ez a kapcsolat.

Felvetette, hogy rendeljünk az internetről, bizonyos szettet, hátha az segít. (szexshopból)

Megrendeltük, a héten már postázzák.

Az az érzésem, csak pénzkidobás volt (13 E ft), és ettől nem változik semmi.

Külsőre sem én sem ő nem hanyagoljuk el magunkat, beszélgetni is szoktunk, és végülis jól megvagyunk, de hiányzik a szex.

Néha már inkább barátként tekintek rá, mint férjre.


2010. aug. 2. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem azért helyrehozhatatlan mert rendeltek hanem azért mert barátként tekintesz rá:S

mi a megismerkedésünk után 1 hónappal rendeltünk a netről,kiváncsiságból,mert amugy a sex jó a mai napig,tehát nem ez a gond

2010. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltunk, talán ez segít.
2010. aug. 2. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Egy dobozra megéri befektetni, semmit nem veszthetsz vele.

Érdemes elolvasni a visszajelzéseket.

2010. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Póbáljatok új dolgokat!Kis szerepjáték,esetleg tejszínhabos nyalakodás.... Fontos kicsit felpörgetni,egymás kedvében járni,mert akkor tényleg válás lesz a vége.És szerintem ti nem erre vagytok ítélve! Egy kis pajkosság legyen.:)A segéd eszközök nem rosszak,sőt!:)Mi most vettünk 3000Ft ért ilyen kis rezegtetőt és a párom jobban kívánja a szexet,mert nem tart olyan sokáig és egyébként is izgatja.:) Kemény fizikai munkát végez és elég fáradt szokott lenni,nem tudom,hogy a te párod mivel foglalkozik....de szerintem ezek a holmik sikert tudnak hozni.:D Hát remélem helyre jön a magán életetek,sok sikert és légy pajkos.:)
2010. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne ítélkezz elhamarkodottan! Majd ha megérkezett a csomag, és ki is próbáltátok, kiderül, hogy mi a helyzet. Amúgy az, hogy kell egy kis segédeszköz nem baj. Nem vagytok egyedül, de nyilván senki nem veri az ilyen jellegű gondjait nagy dobra.

Viszont azt vettem észre, hogy a szex neked csak kifogás lenne kilépni ebből a házasságból. Mert azt mondod, tudtok beszélgetni, de már szinte csak barátként tekintesz rá. Szerintem itt arról van szó, hogy a kapcsolat kihűlt, a szerelem és fellángolás elmúlt-ami lehet nem is volt, hiszen te mondtad hogy már az elején sem volt az igazi a dolog- és szex egy jó ürügy arra, hogy könnyebben tegyél egy ilyen drasztikus lépést. Érdemes ezt fontólra venned.

Sok sikert:-)

2010. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Persze,hogy barátként tekint rá,mivel nincs szex! Én sem tudnék máshogy és valahogy muszály,ha nem akarja elhagyni! Én értem amit mond,de ha rendeződik a szex problema akkor újra lesz láng meg szikra..... nem lesz baj az eszközök segítenek majd,mert az minden pasinak erotikus.....:) Sok sikert!
2010. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyrehozható. Én 7 hónapig nem akartam semmit a férjemtől szexuális téren. ( Gyerekszülés szakadással, 40 varrat, 15 kg súlyfelesleg = aszexualitás. )

Próbálkozott virágcsokor, kedveskedés, udvarlás,romantika,stb. Semmi nem jött be. ha megsimogatott, odavágtam neki, hogy hagyjál békén, zsíros lesz a kezed, meg ilyeneket. Nem akartam, hogy hozzám érjem, a végén öltözködés közben se nézhetett rám... :-/

Amikor egyik nap "lepasszolta" a gyerekekt a mamának, én mosogattam, ő meg "lerohant". "Imádom a nagy, hájas seggedet! Imádom a rezgő hurkáidat, a lógó csöcseidet! És most jól meg foglak b@szni!" És felkapott és felcipelt a hálószobába... Azóta született még egy gyerekünk. :)

Nekem ez a meglepetésszerű lerohanás, az hogy trágárul beszélt meg kimondta,amiket én szoktam mondani magamról hozzátéve, hogy még így is imád, na ez segített! Remélem hamarosan megtaláljátok ti is a "kulcsot"! :)

2010. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!