Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem nagyon tartják...

A lányok nem nagyon tartják cikinek ha internetröl ismerkednek. A fiukkal mi a helyzet? Ti fiuk cikinek tartjátok ha a netröl ismerkedtek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nő vagyok, de eléggé égőnek éreztem anno :) Titkoltuk is a párommal :D
2010. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért cikibb, mint mondjuk egy szórakozó helyen összejönni valakivel?

Nem igazán értem.

Én is a neten ismertem meg a páromat és végiggondolva nagyon sok ismerősünk is. Nincs ezzel semmi gond. Ez csak egy extra csatorna, ahol ismerkedni lehet. Bővült a kör a 19. századhoz képest. Ki kell használni az új lehetőséget, ennyi.

2010. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mint pasi, cikinek tartottam. De már rájöttem, hogy nincs lehetőség máshogy párt találni, én nem vagyok az az alkat, aki csak úgy utcán vagy szórakozóhelyen odalép a másikhoz. Nekem idő kell ehhez, tehát egy összeszokottabb társaság, lehetőség. Idáig majdnem minden tanfolyamon összeszedtem nőt :) de ha a munka, iskola vagy csak az a malomkerék amibe bennevagy, nem ad lehetőséget, akkor mi marad?
2010. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de cikinek érzem mindkét nemnél, és nálam is. Nekem olyan érzés ez, mintha béna lennék társat keresni, vagy defektes lennék. Persze ez nem mindig igaz.
2010. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!