Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem nem érdekel semmi. Ez...

Engem nem érdekel semmi. Ez ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Van két bátyám.

Az egyik: Fizik és kémia

A másik: Biológia és földrajz ...

Rengeteg könyvük van ezekről...

Érdekes dolgokat tudnak mesélni róla. Okosak.

Az iskolában persze a legjobb tanulók között vannak.

Engem viszont egyik tantárgy semérdekel...:(


2010. aug. 3. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
más biztos érdekel. nem kifejezetten tantárgyakat kell keresni. mit szeretsz csinálni?
2010. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Téged valószinűleg egész más dolgok kötnének le, ez teljesen természetes. Legszivesebben én is autószerelőnek mentem volna, imádok szerelni. De a családon belüli elvárások miatt muszáj volt "jobb" szakmát tanulni, főiskolát elvégezni.
2010. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nyomozónak mentem volna, flúgosnak, mint Monk ;)


Ehelyett egy fősulit végeztem informatikából .

2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán valami iskolán kívüli dolog érdekel?



Ha az sem, akkor járj rendezvényekre, tanfolyamokra, sportolni, könyvtárba, kísérd el a tesóidat, igyekezz új emberekkel megismerkedni! Vagy csak kezdj bele ősztől bármibe. Talán decemberre megszereted. Pl. egy szakkör. Dönts a beíratkozók szerint, akivel szívesen lennél.

Ez a könyv is segíthet: Barrett, Jim, Williams, Geoff, Teszteld önmagadat! ... A könyv címe: Teszteld önmagadat! Karrierkalauz


A teszteld önmagad

2010. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. ne hasonlítgasd magad a bátyádékhoz, ők ők, te meg te vagy, azért vagy te, mert nem vagy ők :)

2. keresd meg, ami érdekel

2010. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet téged más fog lekötni :D Nem cska a tantárgyak tudnak érdekelni, hanem sport, könyvek... Én például nem rég kezdtem el olvasni... Asszem 1 éve :D Nagyon szeretek olvasni (persze csak magam által választott könyveket, kötelező olvasmányokat kevésbé) és rájöttem, hogy a könyvből készült filmek sokkal de sokkal jobbak könyvben :) Gondolok itt a Harry Potter-re vagy Twilight-ra... A másik amit még imádok: a kézimunka :D Nem tudom, hogy fiú vagy e vagy lány, de én azt tapasztaltam ezt mind a két nem szereti csinálni :D Csomózni szoktam, nagyon jó kis hobbi. (nézd meg ezt az oldalt: [link] Ha lány vagy, akkormég érdekelhet a keresztszemes hímzés, illetve gyöngyszövés is. Próbáld ki ezeket, garantálom tetszeni fog :) Ha mgésem, akkor próbálkozz mással! Biztos csak van ami érdekel :D
2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!