Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális? -. - A...

Ez most normális? -. - A leendő sógornőm nagyon benyalta magát a családba. Több ajándékot kapott mint én. Anyutól. -. - Bátyám nagy értékbe vett neki ajándékot, én meg egy sz*ros könyvet kapok. Ami nem is érdekel engem

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat 17L
2010. dec. 20. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
ne legyél féltékeny
2010. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Ne utáld már kapásból...:)

Még lehet,hogy barátnők lesztek.

Majd a te pasid is benyalja magát és akkor jól fog esni,hogy a szüleid kimutatják,hogy kedvelik a választottadat.:)

2010. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Könnyű mondani, hogy ne légy féltény, de ha ők lennének a te helyedbe.... Jogos amit gondolsz, de tedd túl magadat ezen...
2010. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
bocsánat: féltékeny
2010. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Én is az lennék!Azért a sógornő is ludas ebbe!!
2010. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Én meg nem lennék. Piszok egyserű a képlet, megmondod mit akarsz, és akkor nem kell verni a nyálad a máséra, mert örülhetsz a sajátodnak. Hameg nem mondod...


Egyébként részvétem, hogy nálad ezt jeletni a karácsony, nem cserélnék veled.

2010. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezen ne bosszankodj, biztos azért te is kapsz ajándékot. én is tavaly kerültem be a párom családjába és nagyon sok ajándékot kaptam a szüleitől, már kicsit nekem volt kellemetlen, párom meg is jegyezte hogy engem jobban szeretnek a szülei mint őt :)(persze ez nem igaz) szóval rossz lett volna ha ezért mondjuk elkezdenek utálni a többiek.
2010. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád még jó, hogy nagy értékben vesz ajándékot a leendő asszonyának. Miért mit vársz ő is téged tutujgasson? Lehet úgy vannak vele, hogy a kedves lány jobban értékeli a dolgokat, mint a kisasszony, aki csak pamog, meg neki úgyis "szaros", amit kap.
2010. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem pampogok... de még csak járnak 1 éve vannak együtt... nem hinném hogy őt fogja feleségül venni.. vagyis nagyon remélem..
2010. dec. 20. 15:10
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Nőlj fel,gyerekes a hisztid.A törődés pedig nem az ajándék értékétől függ,ez is ovis szemlélet,hogy ő 2 barbit kapott,tehát őt jobban szeretik.Én a helyükben nem adnék neked semmit,úgysem örülsz neki,csak,ha többet kapsz,mint mások.

Mikor az ember közel kerül egy új családhoz és amikor a család igyekszik egy új embert befogadni,akkor néha túlzásokba esik,de ez is annak a jele,hogy örülnek neki.Szeretnének imponálni neki és gondolom ő is nekik,nehéz az első pár év,mivel nem ismerik,de valahogy jelezni akarják,hogy nincs ellene kifogásuk.

Amit te csinálsz az nevetséges,főleg 17 évesen.

2010. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!