Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendben van egy ilyen családba...

Rendben van egy ilyen családban élni?

Figyelt kérdés
Mindig rosszul érzem magam mert kegyetlenül bánnak velem, eltaposnak mint egy cigicsikket és az én szomorúsáhomból, nyomorúságomból táplálkoznak, a véremet szìvják hogy ők többnek érezhessék magukat. Anyámról beszélek leginkább. És hogy miért gyűlölöm őt? A fenti okok miatt. Családban normális ez? Normális kizsálmányolni érzelmileg? Hónapok óta csak ezeken kattog az agyam. Olyan mint valami mészárszék ez a ház. Borzalmas. Nem sajnáltatásképp de fogytam 15 kgt, nem tudok a tisztálkodással foglalkozni mostmár, teljesen ramatyul érzem magam ezek miatt a g"cik miatt. Előtte én is bevallom néhányszor beszóltam "anyámnak" de az nem lehetett olyan mint ez mert akkor nem éreznék magukat teljes értékű embernek és nem lennék nekik jelentéktelen. De ezt leszarják úgyhogy kiírtam ide. Ha ide se érkeznek válaszok én már felkötöm magam. Még csak azt se remélhetem hogy öngyilkosság után megsajnálnak mert mondták hogy inkább örülnének neki. Van ilyen?
2020. júl. 26. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem lehetséges, hogy anyukád nárcisztikus személyiségzavarban szenved?

Itt olvashatsz róla:

[link]

Nem tudom, hány éves vagy, de ha van rá lehetőséged, mielőbb szakítsd meg velük a kapcsolatot, hogy minél kevesebbet árthassanak neked a jövőben.

Ha erre nincs lehetőséged, akkor keress fel egy szakembert, aki lelkileg kicsit helyretesz, és addig is alkalmazd anyukáddal szemben a szürke kő technikát:

https://www.youtube.com/watch?v=fa1znQQu8Go

2020. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rossebet leszel öngyilkos, erre ne is gondolj. nehogy már magadat büntesd azért, mert ők olyanok, amilyenek. olvasd el az egyes válaszát és a belinkelt cikkeket, és próbálj minél előbb elmenekülni
2020. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen kölyköket mint te jól fel kell pofozni. Hülye kis takony.
2020. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hany eves vagy de ha ilyen szar kerjel segitseget
2020. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben élek.


Hallgasd meg yton, a Barbara a nárcisz coach videóit.

Majd radobbensz mindenre.


Gondolom anyád kezdte, a többiek eltanultak, és te voltál a leggyengébb láncszem..

Köztük.


Vagyis akivel lehet szórakozni.

Igazából te vagy az erősebb, mert nem hodoltál be nekik.


O egy beteg bér aki másképp látja a világot.

Empátiát ne nagyon várj tőle, mert ilyet N éreznek.


Magaddal foglalkozz, mindent magadnak csinálj, nekik semmit se mondj el, ne várj dicséretet, ha beszolnak ne halld.

Én itthon fuldugoval kozlekekedek, azon is röhögnek, de az már az ő bajuk.

Az is az lesz, ha nem leszek mellettük.

De nyilván azért is én leszek a hibás...


Csak pont nem érdekel.


Amennyire tudod ignorald őket.

2020. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
3. vele nem kéne csinálni semmit csak segíteni, de veled annál inkább barátom.. Mondjad már meg miért hülye kis takony az akit bántanak a szülei? Lehet hogy a te szüleid a "legjobb fejek a világon és kinyalják a kis tomporodat és nem bántanak mindenért" De azért nem kéne mást leszólni ennyire mert jobb az életed mint az övé.. Remélem egy nap te is megtapasztalod a bajt valamilyen formában egyszer.. Kérdező, velem is néha ezt csinálják és túl tudom tenni magam rajta! neked is sikerülni fog! további sok sikert a továbbiakban
2020. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Távol tartom magam tőlük, majdnem fél éve elkülönülök egy szobába távol ezektől a hulladék emberektől. Ez nem a legjobb módja a leszakadásnak de jobb mint ezekkel a szarokkal egy légtérben lenni. Genyóláda az összes tesznek arról h semmi örömöt ne leljek ebben az elcseszett világban. Elvárják hogy kinyaljam a retkes seggüket mert adnak bazdmeg enni de negyobb ajándék lenne ha kidobnának az utcára és megszabadulnék végre ezektől.
2020. júl. 28. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Mutilate-A-Doll 2 nevű játékot.. Unaloműző, stresszlevezető is egyben :)
2020. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!